«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer

№30 за 2005 рік, сторінка 45

Підвищені добові: нараховуємо та виплачуємо

До нас часто надходять ваші листи із запитаннями про те, як оформити виплату добових у розмірі, що перевищує норми, передбачені законодавством. Сьогодні ми розповімо про це детально і, звичайно, розглянемо бухгалтерський і податковий облік.

№12 за 2005 рік, сторінка 24

Чи відшкодовують держслужбовцю вартість проїзду за місцем відрядження

№10 за 2005 рік, сторінка 38

Змінено Інструкцію про відрядження: є новини, варті уваги

Замість коментарю до наказу Мінфіну України від 27.12.04 р. № 827.

№105 за 2004 рік, сторінка 3

Відправляємо співробітника у відрядження: оформлення документів

Щоб досягти успіху в бізнесі, потрібно, як кажуть, крутитися — вчитися, спілкуватися, їздити... Ось і доводиться відправлятися у відрядження країною, а також далеко за її межі. Перед відрядженим ставлять всілякі завдання: укласти угоду, відвідати семінар, конференцію, супроводити вантаж, взяти участь у виставці, надати консультаційні, аудиторські послуги та багато-багато іншого. При цьому, враховуючи багатоплановість господарських зв'язків, далеко не кожна поїздка може вважатися відрядженням. У даній консультації ми допоможемо вам розібратися, що таке відрядження, поговоримо про підготовку до нього, оформимо разом з вами всі необхідні для цього документи, нагадаємо про багато важливих нюансів.

№105 за 2004 рік, сторінка 7

Видача авансу на відрядження: робимо все правильно

На консультаційну лінію газети "Все про бухгалтерський облік" надходить багато запитань, пов'язаних з видачею авансу на відрядження. Ми вирішили об'єднати їх в одну публікацію. Отже…

№105 за 2004 рік, сторінка 8

Яка печатка повинна бути на посвідченні про відрядження

№105 за 2004 рік, сторінка 9

Розміри витрат на відрядження: кому, скільки, коли

Відрядження — для когось приємне проведення часу, а для когось — вимушене виконання службових обов'язків. Але в будь-якому разі працівник хоче, щоб умови його перебування в іншому місті були гідними. А для цього потрібні гроші. Безумовно, потреби відрядженого можуть бути різними: від проживання в простенькому готелі до 5-зіркового готелю, від кефірчику на вечір до вечері з вином і червоною ікрою. Однак усьому є межа. Тому сьогодні ми поговоримо про те, який розмір компенсації допускає законодавство. Бухгалтеру це треба знати, адже йому необхідно правильно визначити величину бухгалтерських затрат, валових витрат і суму витрат не на відрядження, обкладених податком з доходів.

№105 за 2004 рік, сторінка 12

Кредиторська заборгованість за витратами на відрядження: усе, що ви хотіли знати

Напевно, кожному працівнику хоч один раз доводилося потратитись для потреб рідного підприємства. Звичайно, з наступною компенсацією, але спочатку потрібно було викласти чесно зароблені. А вже у відрядження часто-густо їздили за свої, незважаючи на обов'язок підприємства видати аванс... Повернувшись із такої поїздки, кожен щонайперше поспішає з авансовим звітом: раніше відзвітуєш — раніше одержиш відшкодування. Однак іноді повернення грошей затягується. Причин безліч, і сьогодні ми їх не аналізуватимемо. Цікаво інше: як підприємству обліковувати таку кредиторську заборгованість за авансовим звітом з відрядження?

№105 за 2004 рік, сторінка 14

Як оформити відрядження до філії

№105 за 2004 рік, сторінка 15

Бухгалтерський і податковий облік відряджень по Україні

У попередніх статтях цього спецвипуску ми розповіли вам про те, як правильно оформити відрядження, видати аванс, про структуру витрат на відрядження і порядок складання кошторису. Тепер настав час приділити увагу бухгалтерському і податковому обліку відряджень рідними просторами.

№105 за 2004 рік, сторінка 19

У відрядження з інвалютою: облік витрат і курсових різниць

№105 за 2004 рік, сторінка 23

Коли за дні відрядження платять зарплату, а коли — дають відгули

№105 за 2004 рік, сторінка 24

Витрати на відрядження приватного підприємця: як їх оформити на себе і на працівника

№105 за 2004 рік, сторінка 26

Особливості відряджень за кордон за рахунок бюджету

Бути бюджетною організацією (повністю або частково) і при цьому витрачати гроші на закордонні відрядження — це цілком реально. Участь у міжнародних конференціях, обмін культурною спадщиною, вивчення іноземного досвіду держрегулювання в бюджетній сфері — чим не привід для держави показати свою щедрість? Але все не так просто. Будь-які благі наміри зводяться нанівець, коли починають розмову про валюту.

№105 за 2004 рік, сторінка 47

Звіт про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт

№92 за 2004 рік, сторінка 27

Як оплатити поїздку особи, що працює на підприємстві за цивільно-правовим договором

№92 за 2004 рік, сторінка 27

Як оплатити добові по відрядженню в Росію

№69 за 2004 рік, сторінка 29

Як оформити відрядження до філії

№69 за 2004 рік, сторінка 31

За невидачу авансу бухгалтера оштрафують... Якщо встигнуть

№26 за 2004 рік, сторінка 19

Порядок заповнення і подання авансового звіту

З набранням чинності Законом України «Про податок з доходів фізичних осіб» бухгалтери розгубилися: якого з термінів подання звіту тепер потрібно дотримуватися? Того, який встановлює Закон, чи того, що викладений у Положенні про ведення касових операцій? Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтесь про думку редакції щодо цього питання. Крім того, знайдете приклад заповнення авансового звіту і розрахунку 15% штрафу за порушення терміну подання звіту.

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу