«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » На допомогу студенту » Cтудентські новини » Студентські читання на тему: «Вплив студентської молоді на формування української державності» в Київському університеті права Національної академії наук України

19.10.2015 | 12:40

Студентські читання на тему: «Вплив студентської молоді на формування української державності» в Київському університеті права Національної академії наук України

   15 жовтня 2015 року в Київському університеті права Національної академії наук України пройшли Студентські читання на тему: «Вплив студентської молоді на формування української державності». Читання проводилися згідно з Указом Президента України від 1 жовтня 2015 року    № 565/2015 у рамках програми заходів, присвячених 25-й річниці Студентської революції на граніті.
   Першою слово взяла Чернецька Олена Василівна, проректор університету. Вона привітала всіх присутніх та подякувала за небайдужість до піднятої теми, такої актуальної сьогодні для України. Другим виступив Харчук Олександр Олександрович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства. Він теж привітав студентів, підтримав їх у прагненні брати активну участь у суспільному житті країни та наголосив на важливості обговорення нашого власного минулого в усій його багатозначності. Був присутнім на читаннях і представник редакції газети «Все про бухгалтерський облік». Можливість поділитися власним баченням та думками отримали студенти з провідних ВНЗ України, усім виступаючим було вручено відповідні сертифікати.
   Приємним моментом було привітання та нагородження студентів Почесними грамотами від редакції газети «Все про бухгалтерський облік». Небайдужість молоді до актуальних проблем сьогодення та розуміння своєї ролі у формуванні майбутнього української держави не можуть не тішити. Тож колектив редакції бажає керівникам та організаторам Студентських читань наснаги, успіхів та невичерпної енергії. Окремо висловлюємо подяку  педагогічному колективу університету за підтримку та виховання освічених, різнобічно розвинених та високопрофесійних майбутніх юристів.
 

» Інші новини

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу