«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » На допомогу студенту » Cтудентські новини » День юриста в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана

14.10.2015 | 15:00

День юриста в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана

   Уже традиційно 8 жовтня в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відзначався День юриста, а також день народження факультету. Адміністрація на чолі із заступником декана Рижук Юлією Миколаївною підготувала справжнє свято для студентів, викладачів, а також усіх, хто має стосунок до юриспруденції. Першою на сцену запросили декана юридичного факультету, професора, доктора юридичних наук Солдатенко Оксану Володимирівну. У виголошеній промові вона привітала студентів і викладачів із професійним святом, продекламувала вірш, чим зірвала оплески аудиторії. Наступним слово взяв проректор із науково-педагогічної роботи, професор, доктор економічних наук Колот Анатолій Михайлович. Він наголосив на тому, наскільки важливою є професія юриста для розбудови розвиненої, процвітаючої, європейської України, побажав майбутнім юристам завжди дотримуватися найвищих професійних стандартів у своїй діяльності й працювати на благо нашої країни. До привітань приєднався й представник редакції газети «Все про бухгалтерський облік». Він запевнив у тому, що газета завжди радо допоможе як студентам, так і викладачам, адже завдяки тісній співпраці кожен зможе досягти омріяних висот значно швидше й приємніше. Окрім теплих слів, кращі студенти отримали Почесні грамоти від редакції газети «Все про бухгалтерський облік».
   Після цього студенти демонстрували свої таланти: на сцені були і спів, і танці, і жарти, і декламація віршів. У залі панувала святкова, надихаюча атмосфера, без зайвого офіціозу. Тож можна сміливо стверджувати, що цьогорічний День юриста в КНЕУ видався на славу.
   Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» висловлює щиру подяку викладацькому складу кафедри та, зокрема, декану юридичного факультету Солдатенко Оксані Володимирівні, а також завідувачу кафедри цивільного та трудового права Омельченку Андрію Володимировичу за гостинність і нелегку щоденну працю – виховання майбутнього покоління!
 
 
 

» Інші новини

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу