Перейти до розділу «Яскраве Радіо»

«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета


Зробити стартовою в Internt Explorer

«Яскраве Радіо - Радіо з Українською Душею!»

 

 

Яскраве Радіо - сучасні, нові, різножанрові пісні українською мовою!

Яскраве - інтернет-радіо для всіх офісних працівників, бухгалтерів та взагалі для тих людей, які люблять якісний український продукт. Це радіо, сповнене найкращою сучасною українською музикою, цікавими, корисними програмами та гарним настроєм!


идет загрузка аудио потока...
Слухати
Яскраве Радіо

Новини за 15-04-2016

15.04.2016 15:18

Офісна приймальня


Стреси, втома, знесилення…  Чому  після роботи усе частіше Вас атакують ці проблеми? Як навчитися правильно відновлювати енергію, або бути здоровим і продуктивним? Вчимося  ефективно працювати і ефективно відновлювати сили – сьогодні о 16.00!  Порадами ділитимуть секретар відділу передплати і доставки редакції газети «Все про бухгалтерський облік»  Ірина     та бізнес-тренер Анна Сігєєва.

 

 


 

 

Інформаційні передачі

Новини за 14-04-2016

14.04.2016 15:43

Людина Ранку

Завтра об 11:00 ми погворримо з українським актором і співаком - Ярославом Буларчуком! Не пропусти цікаву розмову!:)

Культурний проект

14.04.2016 13:35

Сам собі господар

Щоп'ятниці о 13:30 на унікальній платформі Яскравого радіо для малих підприємців зі всієї України зустрічаються юристи, представники профспілок, бізнес-консультанти, представники влади та підприємці. 

Вже завтра, 15 квітня, ми поговоримо про зміну назв вулиць в рамках декомунізації. Ми розберемося, що ж декомунізація означає для підприємців та чи доведеться їм змінювати адресу в документах. 

Також не пропустіть, найактуальніші новини для малих підприємців!

Інформаційні передачі

14.04.2016 12:05

Футбольний Ареал

Слухайте щоп'ятниці на "Яскравому Радіо" програму "Футбольний Ареал" о 15:30 та повтор о 20:00.

Завтра ми поговоримо із вболівальниками "Буковини" з Чернівців та "Колоса" з Зачепилівки, які розкажуть нам про особливості фан-рухів своїх міст.

А також у нашій програмі можна буде почути рубрики "Бліц! Фаната шкіц", "Люди кажуть" та "Байка від вболівальника". Очікуйте і футбольні вірші, що лунають кожного випуску!

Слухайте і не пропускайте найбільш вболівальницьку програму України на "Яскравому радіо"! :)

Інформаційні передачі

14.04.2016 09:30

Діабет - не вирок

Щочетверга о 18:30 слухай програму "Діабет - не вирок". 

Сьогодні в студію завітає Микола Мельничук, який поділиться свої досвідом житті з діабетом та доведе, що діабетик може мати абсолютно нормальне, ба більше, насичене та цікаве життя!  

Також до нас приєднається лікар-ендокринолог Модерного діабетичного центру Олена Мазурик та розповість, до яких лікарів варто звертатися, якщо ви запідозрили у себе діабет і як можна попередити захворювання.

Соціальний проект

Новини за 13-04-2016

13.04.2016 16:23

Людина Ранку

Завтра, 14.04, о 10:00 ми поговоримо з організатором проекту "Время Дзен" - Юлією Рудаковою. Не пропустіть, фестиваль вуже в ці вихідні, отже корисна інформація вам не завадить:)

Культурний проект

13.04.2016 15:16

Хто чекає вдома

Вже завтра, 14.04, рівно о 16:00 у програмі "Хто чекає вдома" ви матимете змогу почути цікаві історії та цінні поради по догляду за хаскі від наших гостей: есперта-ветеринара - Марії Тарасенко, власниці хаскі - Євгенії Драч. Не пропустіть!

Інформаційні передачі

13.04.2016 14:54

Боси та керівники

«Якщо ти дійсно чогось хочеш – сила твоїх бажаннь проросте крізь асфальт » . Однак,   як навчитися бути стійкими  і вольовими перед труднощами життя?  Як не здатися перед високими цілями і ніколи не втрачати віру в себе? Що змушує нас  зупинятися на півшляху до мрії , та як навчитися виконувати обіцянки, які  Ви даєте самим собі?  Сьогодні , о 16.00  в програмі Боси та керівники поговоримо про розвиток  сили волі людини.  Життєвими історіями і порадами ділитимуться Роман Сах -  керівник науково-мистецької платформи «Острів»  та студії «formografia» , а також Анна Сігеєва психолог, сертифікований бізнес-коуч бізнес школи « Umbel».

Інформаційні передачі

13.04.2016 13:25

Сходимо на побачення

Формула успіху - вставай раніше, працюй допізна, знайди нафту. Laughing

Які жінки приваблюють успішних чоловіків?  Яким чоловікам подобаються  успішеі жінки?  О 17.30 Слухайте інтерв*ю акторки, продюсера та екстравагантної телеведучої ток-шоу "ПарДиво" Єви Бажен на Яскравому Радіо!

Слухайте тут: http://www.vobu.com.ua/ukr/radio ‪#‎яскравілюди‬ ‪#‎щастяє‬‪#‎яскравеонлайн‬ ‪#‎щасливістосунки‬Kiss

Соціальний проект

13.04.2016 13:20

Сходимо на побачення

«Успіх - це здатність йти від поразки до поразки, не втрачаючи оптимізму! »WinkУїнстон Черчілль

Чому жінки -карєристки нещасливі в особистому житті? Як бути успішним чоловікм і при цьому мати щасливу родину?

Про те як знайти баланс Успіху та Особистого Щастя інтерв*ю коуча, тренера особистої ефективності та самопрезентації Ксенія Ланчак керівника Студії особистісного розвитку "New Persona"
*Сьогодні о 18.00 Слухайте тут: http://www.vobu.com.ua/ukr/radio 
на fm–хвилях: у Києві - 69,02 МГц,
‪#‎яскраверадіо‬ ‪#‎щасливістосунки‬ ‪#‎яскравілюди‬

Соціальний проект


<< Назад | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Вперед >>

До уваги українських виконавців!

        Яскраве Радіо проводить відбір композицій українських музичних талантів! Вважаєте себе талановитим, а свою музику цікавою, бажаєте заявити про себе, як музикант чи співак, на всіх просторах неньки України - відсилайте свої студійні записи на пошту nati-new@yaskraveradio.fm. Найкращі композиції будуть відібрані для ротації в нашому музичному ефірі. Будь яскравим разом з нами!

 

Розкажи правду країні!

        Шановні слухачі, в цей непростий час "Яскраве радіо" допоможе кожному з вас розповісти всій Україні про дійсну ситуацію у вашому місті, селищі, регіоні. Це будуть актуальні повідомлення від очевидців, із перших вуст. Аби поділитися достовірною інформацією про становище в країні, просто зробіть аудіозапис із вашою розповіддю про події та відправте його на електронну адресу news@yaskraveradio.fm або на скайп new-yaskraveradio.  Аудіозаписи ми приймаємо цілодобово та гарантуємо, що всі вони, незалежно від якості, прозвучать в ефірі "Яскравого радіо".
Допоможімо правдою нашій країні!

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші друзіІдея і засновництво радіо з виключно українськими композиціями з 2007 року - Евгеній Юхниця 

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3