Перейти до розділу «Яскраве Радіо»

«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета


Зробити стартовою в Internt Explorer

«Яскраве Радіо - Радіо з Українською Душею!»

 

 

Яскраве Радіо - сучасні, нові, різножанрові пісні українською мовою!

Яскраве - інтернет-радіо для всіх офісних працівників, бухгалтерів та взагалі для тих людей, які люблять якісний український продукт. Це радіо, сповнене найкращою сучасною українською музикою, цікавими, корисними програмами та гарним настроєм!


идет загрузка аудио потока...
Слухати
Яскраве Радіо

Новини за 29-06-2016

29.06.2016 16:55

"Футбольний ареал"

Вже цієї п'ятниці ви зможете дізнатись більше про розвиток Вінницького футболу та зокрема ФК "Бар". Гостем "Футбольного ареалу" цього тижня став Олександр Гаврильонок - гравець і спортивний директор команди. 

Інформаційні передачі

Новини за 22-06-2016

22.06.2016 17:47

"Футбольний ареал"

Данило Литвинчук: Важливо, щоб кожна дитина мала можливість спробувати себе в футболі.. і можливо вона буде натсупним Шевченко. Але стільки дітей втрачають таку можливість тільки через те, що у їх регіоні не так багато полів і команд

 

Гостем сімнадцятого випуску "Футбольного ареалу" став вболівальник, що пізнав футбол не тільки в Україні, а й у Німеччині. В чому відмінність нашого та європейського футболу та як він розвивається у цих двох країнах - розповість Данило Литвинчук. Не пропустіть випуск із ним цієї п'ятниці о 15:30 та о 20:00 на "Яскравому радіо"! 

Інформаційні передачі

Новини за 15-06-2016

15.06.2016 16:35

"Футбольний ареал"

Цієї п'ятниці, о 15:30 в ефірі "Яскравого радіо" прозвучить особливий випуск "Футбольного ареалу"! Його гостем вперше стане футболіст Прем'єр Ліги України! Дмитро Козьбан розповів нашим слухачам про свою кар'єру футболіста, проблеми луцької "Волині", тренерський підхід Віталія Кварцяного та екстравагантний збір "хрестоносців" у Індії. Не пропустіть цей надцікавий випуск та підписуйтесь на нашу сторінку ВКонтакті, аби бути в курсі всіх новин ресурсу!

Інформаційні передачі

15.06.2016 15:30

Боси та керівники

Що заважає нам бути впевненими у собі? Чому затиск і надмірна самокритика може закопати потенціал? Як повірити в себе та свої сили, подолати срахи і тривоги професійної невпевненості - дізнаєтеся сьогодні о 16.00 у програмі "Боси та керівники". Не пропустіть поради від начальника відділу перекладів газети "Все про бухгалтерський облік" Олексія Бондаренка та духовного психолога Вероніки Роше. http://www.vobu.com.ua/ukr/radio

Інформаційні передачі

Новини за 06-06-2016

06.06.2016 16:38

"Футбольний ареал"

Цієї п'ятниці слухайте випуск "Футбольного ареалу" з інтерв'ю вболівальника бориспільського "Борисфена" і одного з рушійних важелів його розвитку - Віталієм Ламашевським! Ця програма "Футбольного ареалу" обіцяє бути особливо цікавою! 

Інформаційні передачі

Новини за 01-06-2016

01.06.2016 15:33

Боси та керівники

Про них кажуть, що вони живуть лиш роботою. Ставлять у пріоритет  кар*єру і фокусуються на реалізації професійних амбіцій. Зацикленість чи цілеспрямованість?   Що таке кар*єризм?   Чим ця якість може бути корисною у роботі, а на якій межі слід зупинитися? Слухайте сьогодні о 16: 00 поради від наших гостів - виконавчого директора редакції газети "Все про бухгалтерський облік" Сергія Дмитровича Луценка  та бізнес-коуча Марії Шевченко. 

Інформаційні передачі

Новини за 31-05-2016

31.05.2016 18:02

"Футбольний ареал"

Цієї п'ятниці, у свіжому випуску "Футбольного ареалу" слухайте інтерв'ю з вболівальником ФК "Поділля" з Хмельницького, що розкаже про розвиток українського регіонального футболу і свого клубу зокрема. І це не єдиний наш гость! Денис Столярчук, вболівальник ФК "Оболонь-Бровар", що уже практично п'ять років не пропускає матчів свого клубу також дасть свій ексклюзивний коментар "Футбольному ареалу". Не пропустіть цей цікавий випуск!

Інформаційні передачі

Новини за 24-05-2016

24.05.2016 12:55

"Футбольний ареал"

Алярм! Цієї п'ятниці, слухайте щасливий тринадцятий випуск "Футбольного ареалу"! У ньому прозвучить продовження інтерв'ю з Романом Акбашем, що розкаже про те, як помирав і перероджувався клуб "Металург" Запоріжжя! Будьте на хвилі "Футбольного ареалу" і слухайте футбольні вірші та приймайте участь у наших конкурсах! Імена українських вболівальників має чути вся країна! Грай. Дивись. Люби футбол!  І слухай про нього щоп'ятниці о 15:30 та о 20:00 на "Яскравому радіо"! :)

Інформаційні передачі

Новини за 23-05-2016

23.05.2016 11:44

Через терни до зірок

Завтра на "Ранок на сніданок" ми поговоримо з гуртом "Тік"!
Що нового, що цікавого і що невідомого - усе в ефірі Яскравого Радіо:)
Не пропустіть рівно о 10:00!

Музичні передачі

Новини за 20-05-2016

20.05.2016 14:43

"Футбольний ареал"

Не пропустіть! Вже сьогодні, о 15:30 гостем "Футбольного ареалу" стане вболівальник запорізького "Металурга"! Що сталось із клубом, багаторічним учасником Прем'єр Ліги та що значить "Металург - назавжди" нам розповість Роман Акбаш! Будьте в темі вболівальницьких реалій разом з "Футбольним ареалом"! :)

Інформаційні передачі


<< Назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Вперед >>

До уваги українських виконавців!

        Яскраве Радіо проводить відбір композицій українських музичних талантів! Вважаєте себе талановитим, а свою музику цікавою, бажаєте заявити про себе, як музикант чи співак, на всіх просторах неньки України - відсилайте свої студійні записи на пошту nati-new@yaskraveradio.fm. Найкращі композиції будуть відібрані для ротації в нашому музичному ефірі. Будь яскравим разом з нами!

 

Розкажи правду країні!

        Шановні слухачі, в цей непростий час "Яскраве радіо" допоможе кожному з вас розповісти всій Україні про дійсну ситуацію у вашому місті, селищі, регіоні. Це будуть актуальні повідомлення від очевидців, із перших вуст. Аби поділитися достовірною інформацією про становище в країні, просто зробіть аудіозапис із вашою розповіддю про події та відправте його на електронну адресу news@yaskraveradio.fm або на скайп new-yaskraveradio.  Аудіозаписи ми приймаємо цілодобово та гарантуємо, що всі вони, незалежно від якості, прозвучать в ефірі "Яскравого радіо".
Допоможімо правдою нашій країні!

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші друзіІдея і засновництво радіо з виключно українськими композиціями з 2007 року - Евгеній Юхниця 

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3