Перейти до розділу «Яскраве Радіо»

«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета


Зробити стартовою в Internt Explorer

«Яскраве Радіо - Радіо з Українською Душею!»

Яскраве Радіо - сучасні, нові, різножанрові пісні українською мовою!

Яскраве - інтернет-радіо для всіх офісних працівників, бухгалтерів та взагалі для тих людей, які люблять якісний український продукт. Це радіо, сповнене найкращою сучасною українською музикою, цікавими, корисними програмами та гарним настроєм!


идет загрузка аудио потока...
Слухати
Яскраве Радіо

Новини за 30-09-2015

30.09.2015 17:06

"Людина Ранку"

Творчість майже як кохання. Окриляє, звільняє від кордонів, робить людину щасливою. А з ким, як не з ведучою, актрисою, сценаристом та арт-директом фестивалів мистецтва розмовляти про творчість. Тільки з нею... Тетяною Щастіною. Вже завтра вона завітає на Яскраве радіо і розкаже багато цікавого про свою професію та фестиваль мистецтв «Амплуа». Вмикайтесь о 9-15 і слухайте небанальні міркування про те, що насправді живе в кожному з нас: творчість!

Музичні передачі

Новини за 28-09-2015

28.09.2015 17:40

"Через терни до зірок"

«Синє небо, жовте поле», - так називається пісня Андрія Князя, яку він завтра презентує на Яскравому радіо. А ще розкаже над чим зараз працює і як у нього все починалося. І все це о 10.30 в рубриці «Через терни до зірок». Не пропустіть!

Музичні передачі

Новини за 25-09-2015

25.09.2015 20:15

"Відверто про секс зі Світланою Шибецькою"

Сьогодні о 23.00 слухайте в ефірі "Яскравого радіо" програму "Відверто про секс зі Світланою Шибецькою", де ми поговоримо про сексуальність та сексапільнісь! 
Чим відрізняються ці поняття та як вони сформувалися? Чому деякі люди випромінюють сексуальну енергетику, а в інших вона заблокована? Як відносилися до сексапільності у різні часи та в різних країнах? 
Про це та багато іншого зі Світланою Шибецькою поговорять сексологи Георгій Селюков та Світлана Пашкевич. Не пропустіть!

Соціальний проект

Новини за 24-09-2015

24.09.2015 16:10

"Ні кроку без року" по буднях о 17:00

Рок-гурт "Восьмий День" - на Яскравому!
Вже завтра о 17:00 ви почуєте нашу розмову про дебютний альбом, що от-от з"явиться на iTunes та просторах інтернетів, печеньки на репетиціях, і про те, як важливо музиканта питати про його інструмент, примочки і медіатор.
Не пропустіть, буде весело!

Музичні передачі

Новини за 22-09-2015

22.09.2015 18:26

"Через терни до зірок"

І знову фольклор, і знову розмови про напрям етно-року. На цей раз з гуртом The Doox. Обіцяли прийти і заспівати щось наживо. А ще розказати: як вже більше ніж рік тому опинилися на зірковому Олімпі, чому так називаються і заінтригували. Сказали: «Ми хочемо донести до слухача народні пісні, про які багато хто раніше і не чув». Приєднуйтесь до Яскравого радіо о 10.30 і в рубриці «Через терни до зірок» дізнавайтесь секрети народної музики від наших зіркових гостей. Не пропустіть!

Культурний проект

Новини за 08-09-2015

08.09.2015 17:19

"Через терни до зірок"

Кажуть: талановита людина – талановита в усьому. Артист, який завтра прийде на Яскраве радіо не тільки сцені віддав майже 10 років. Ще знається на юриспруденції. Наразі записує нові пісні, бере участь у благодійних заходах. І до нас прийде з музичним подарунком: автобіографічною піснею «Навіщо я тобі». Його звати Андрій Іщенко. Саме з ним завтра поговоримо про музику, творчість та юридичну практику! Не пропустіть цього «музично-серйозного-несерйозного» діалогу! Приєднуйтесь до Яскравого радіо о 10.20!

Музичні передачі

08.09.2015 10:52

"Футбольні кричалки"

Перед кожним вирішальним матчем у ефірі Яскравого звучатимуть футбольні кричалки для справжньої вболівання за українські команди. Надсилайте власні кричалки нам на пошту, підтримаймо наших разом!
nati-new@yaskraveradio.fm

Соціальний проект

Новини за 04-09-2015

04.09.2015 14:55

"Під стрілами амура"

Прохолодний осінній день, першокурсники. І в цьому великому натовпі вони: хлопець та дівчина. Раніше сумнівалися, а тепер точно впевнені: створені один для одного. Вона колись приходила на побачення з 6-ма подругами, а він колись терпляче чекав, купував всім білети в кіно, морозиво та інші солодощі… Що було далі, слухайте вже у понеділок о 9.40 в рубриці «Під стрілами амура»

Не пропустіть історію кохання від Галини та Юрія Железняків, що розгорталася на студентській лаві!

Соціальний проект

Новини за 03-09-2015

03.09.2015 17:49

"Людина Ранку"

Благодійних проектів багато не буває. Їм завжди радієш. І всім серцем, всією великою українською душею бажаєш допомогти. Коли почула цю історією, теж захотілось допомогти... допомогти діткам з вродженими вадами серця. Про це свого часу подумала одна матуся... І не просто подумала... заснувала благодійний дитячий ярмарок «Щасливий Бодік». Вже завтра 0 9.15 в рубриці «Людина ранку» Катерина Бадікова розкаже свою історію і запросить всіх небайдужих на два дійсно дивожні заходи, що стартують в ці вихідні в Києві. Не пропустіть!

Культурний проект

Новини за 01-09-2015

01.09.2015 18:05

"Через терни до зірок"

Робота в колективі, співпраця з професіоналами – звичайно, добре. До пори, до часу. Моменту пробудження з думкою в голові: сольна кар’єра те, що потрібно! Вже завтра о 10.20. в рубриці «Через терни до зірок» поговоримо про це з учасником гурту ManSound – Віленом Кільченко. Він розкаже про співпрацю з гуртом та початок сольної кар’єри. А ще презентує пісню «Люлі-люлі», скаже кілька слів про кліп. І цілком можливо, остаточно визначиться: де, як і з ким працювати.

Музичні передачі


<< Назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Вперед >>

До уваги українських виконавців!

        Яскраве Радіо проводить відбір композицій українських музичних талантів! Вважаєте себе талановитим, а свою музику цікавою, бажаєте заявити про себе, як музикант чи співак, на всіх просторах неньки України - відсилайте свої студійні записи на пошту nati-new@yaskraveradio.fm. Найкращі композиції будуть відібрані для ротації в нашому музичному ефірі. Будь яскравим разом з нами!

 

Розкажи правду країні!

        Шановні слухачі, в цей непростий час "Яскраве радіо" допоможе кожному з вас розповісти всій Україні про дійсну ситуацію у вашому місті, селищі, регіоні. Це будуть актуальні повідомлення від очевидців, із перших вуст. Аби поділитися достовірною інформацією про становище в країні, просто зробіть аудіозапис із вашою розповіддю про події та відправте його на електронну адресу news@yaskraveradio.fm або на скайп new-yaskraveradio. Аудіозаписи ми приймаємо цілодобово та гарантуємо, що всі вони, незалежно від якості, прозвучать в ефірі "Яскравого радіо".
Допоможімо правдою нашій країні!

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші друзі