Перейти до розділу «Яскраве Радіо»

«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета


Зробити стартовою в Internt Explorer

«Яскраве Радіо - Радіо з Українською Душею!»

Яскраве Радіо - сучасні, нові, різножанрові пісні українською мовою!

Яскраве - інтернет-радіо для всіх офісних працівників, бухгалтерів та взагалі для тих людей, які люблять якісний український продукт. Це радіо, сповнене найкращою сучасною українською музикою, цікавими, корисними програмами та гарним настроєм!


Новини за 29-04-2015

29.04.2015 09:11

"СубКультурно" по будням о першій ночі

Цікавитесь молодіжними субкультурами? Бажаєте поринути у світ рокерів, панків, бітмейкерів, джанглістів та растаманів? Або просто не знаєте , як реагувати на цих серйозних дівчат та хлопців? Тоді з першої по другу годину ночі слухайте передачу "СубКультурно". В гостях "Яскравого Радіо"- рокер Гарік, панк Гена "Стрьомний" та бітмейкер "9Day". Дізнайтесь, наскільки Ви субкультурні! 

Культурний проект

29.04.2015 09:07

"Ні кроку без року" по буднях о 17:00

Щодня о 17.00 усі любителі рок музики зможуть "зацінити" новинки українських виконавців та отримати порцію уже відомих хітів. Сьогодні, у рамках передачі -інтерв'ю з фронтменом гурту Vodevil`- Мироном Копчинським. Не пропустіть, буде гаряче! Справжній український рок, ексклюзивно, на "Яскравому Радіо"!

vodevil

Музичні передачі

29.04.2015 08:00

Новини та консультації впродовж дня на "Яскравому Радіо"

Не встаючи з крісла Ви завжди зможете бути в курсі всіх гарячих бухгалтерських, податкових та юридичних новин! Щоденно на "Яскравому Радіо" протягом дня експерти газети «Все про бухгалтерський облік» повідомляють найсвіжішу ексклюзивну інформацію. Крім того, на вас чекають анонси статей та короткі огляди найгарячіших тем.

 VOB

Інформаційні передачі

Новини за 28-04-2015

28.04.2015 14:56

"Казочка надобраніч" на "Яскравому радіо"

Любі маленькі слухачі "Яскравого радіо"! Сьогодні, як і щодня, о 20:45 на вас чекає "Казочка надобраніч". Ви почуєте фантастичну оповідку "Дивовижний фотоапарат" від дитячої письменниці Надійки Гербіж та казку "Капці для бабусі" від Марії Пономаренко. Не пропустіть, буде цікаво та весело!

foto

Дитячі передачі

28.04.2015 13:30

"Час поезії" по буднях опівночі

Ви знаєте все і навіть більше про українських поетів, а під подушкою у Вас лежить збірник кращої поезії від талановитих українських авторів? Тоді Вам гарантовано треба послухати передачу "Час поезії" на "Яскравому радіо". Чекаємо Вас опівночі, слухайте та насолоджуйтеся прекрасними літературними творами. Читати вірші сьогодні будуть Роман Костюченко, Інга Неніца та Олексій Сапон.
 

Культурний проект

28.04.2015 10:11

"Ні кроку без року" по буднях о 17:00

Щодня о 17.00 усі любителі рок музики зможуть "зацінити" новинки українських виконавців та отримати порцію уже відомих хітів. Сьогодні, у рамках передачі -інтерв'ю з хлопцями із українського гурту "Брати Грін". Музиканти розкажуть історію створення хітової пісні "Мати" та поділяться планами на майбутнє. Не пропустіть, буде гаряче! Справжній український рок, ексклюзивно, на "Яскравому Радіо"!

rock

Музичні передачі

Новини за 27-04-2015

27.04.2015 15:34

"Незламні" по будням о 20.00

Вони захищають рідну землю від ворогів, готові пожертвувати власним життям заради миру в Україні і націлені лише на перемогу. Вони - це учасники бойових дій в зоні АТО. Сьогодні, з 20.00 на "Яскравому радіо" слухайте ексклюзивне інтерв'ю студента військового інституту, бійця АТО і незважаючи на молоді роки вже Героя України-22 -річного Дениса, якого було поранено під час протистояння агресору. Він розкаже свою історію і висловить власну думку щодо подій в Україні.

Nezlamni

Соціальний проект

27.04.2015 13:53

"СубКультурно" по буднях о першій ночі

Цікавитесь молодіжними субкультурами? Бажаєте поринути у світ рокерів, панків, бітмейкерів, джанглістів та растаманів? Або просто не знаєте , як реагувати на цих серйозних дівчат та хлопців? Тоді з першої по другу годину ночі слухайте передачу "СубКультурно". Уже сьогодні, гостями програми будуть трешер Микита та гот - Роман "Темний". 

Культурний проект

27.04.2015 11:28

"Ні кроку без року" по буднях о 17:00

Щодня о 17.00 усі любителі рок музики зможуть "зацінити" новинки українських виконавців та отримати порцію уже відомих хітів. Сьогодні, у рамках передачі -інтерв'ю з ударною силою українського рок гурту "Грані" - Ігорем Купрієм. Не пропустіть, буде гаряче! Справжній український рок, ексклюзивно, на "Яскравому Радіо"

Grani

Музичні передачі

Новини за 24-04-2015

24.04.2015 11:19

"Дитяча дискотека" щодня о 16:00

Щодня о 16:00 всіх-всіх-всіх непосид запрошуємо потанцювати під запальні хіти „Дитячої дискотеки“. Для вас співають: Даринка Миколенко, ансамбль "Зернятко", Аліна Гроссу, Оля Ковальська, дует "Василечки", Аліса Ржавська, Марійка Шамич, ансамбль "Мрія" та багато інших чудових виконавців. Вмикайте "Яскраве радіо" о 16:00 – і півгодини веселого настрою вам гарантовано!

 

Дитячі передачі


<< Назад | 1 | 2 | 3 | Вперед >>

До уваги українських виконавців!

        Яскраве Радіо проводить відбір композицій українських музичних талантів! Вважаєте себе талановитим, а свою музику цікавою, бажаєте заявити про себе, як музикант чи співак, на всіх просторах неньки України - відсилайте свої студійні записи на пошту nati-new@yaskraveradio.fm. Найкращі композиції будуть відібрані для ротації в нашому музичному ефірі. Будь яскравим разом з нами!

 

Розкажи правду країні!

        Шановні слухачі, в цей непростий час "Яскраве радіо" допоможе кожному з вас розповісти всій Україні про дійсну ситуацію у вашому місті, селищі, регіоні. Це будуть актуальні повідомлення від очевидців, із перших вуст. Аби поділитися достовірною інформацією про становище в країні, просто зробіть аудіозапис із вашою розповіддю про події та відправте його на електронну адресу news@yaskraveradio.fm або на скайп new-yaskraveradio. Аудіозаписи ми приймаємо цілодобово та гарантуємо, що всі вони, незалежно від якості, прозвучать в ефірі "Яскравого радіо".
Допоможімо правдою нашій країні!

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші друзі