Перейти до розділу «Яскраве Радіо»

«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета


Зробити стартовою в Internt Explorer

«Яскраве Радіо - Радіо з Українською Душею!»

Яскраве Радіо - сучасні, нові, різножанрові пісні українською мовою!

Яскраве - інтернет-радіо для всіх офісних працівників, бухгалтерів та взагалі для тих людей, які люблять якісний український продукт. Це радіо, сповнене найкращою сучасною українською музикою, цікавими, корисними програмами та гарним настроєм!


идет загрузка аудио потока...
Слухати
Яскраве Радіо

Новини за 30-11-2015

30.11.2015 18:03

"Людина Ранку"

Вже завтра до нашої студії завітає відомий український радіоведучий, а також ведучий святкових і світських заходів Серж Gagarin. У свій час він був голосом «Gala Radio». Під час ефіру Сергій розповість про найкурйозніші моменти з його кар'єри на радіо та про те, що завжди залишаеться за кадром. Тож не пропустіть і вмикатйе о 10:00 "Людина Ранку".

Культурний проект

30.11.2015 15:49

"Подорожуємо"

Завтра, вже о 10:00, у рубриці "Подорожуємо" ми перенесемось у надзвичайне Неаполь, що в Італії.
Краса неземна!                </p>
                
                <p style= Культурний проект

Новини за 27-11-2015

27.11.2015 19:05

"Відверто про секс зі Світланою Шибецькою"

Як збагатити мову дотиків? Інтерв'ю про особливості чуттєвості ерогенних зон від сексолога "Академії сексуального виховання"- Олени Багровоі та секс-коуча Дмитра Свіридова. Дмитрий Свиридов У цю п'ятницю в 23.00 http://yaskraveradio.fm/ #яскраверадіо                 </p>
                
                <p style= Соціальний проект

27.11.2015 17:49

"Через терни до зірок"

Коли приходить людина зі світовим ім'ям, яка стала визнаним скрипалем, працювала з найвідомішими зірками, грала у останньому альбомі Deep Purple, живе в Канаді, а все-одно час від часу повертається в Україну і просить говорити до нього "на ти" - у це просто НЕМОЖЛИВО ПОВІРИТИ! Василь Попадюк, ми шалено раді знайомству!

Музичні передачі

27.11.2015 16:06

"Офісна приймальня"

"Ні одне бажання не дається нам без сили втілити його у життя" - цитата великих людей завжди допомагають нам тримати курс на досягнення наших планів. Однак , як у реальному житті втілити усе заплановане і з кожним днем ставати все краще і краще у своїй справі? Слухайте сьогодні о 16.00 програму "Офісна приймальня" і Ви дізнаєтеся про секрети підвищення власної ефективності. Порадами ділитимуться секретар Олена Радченко та бізнес-коуч Віталій Крохмалюк. Не стійте на місці, крокуйте вперед і слухайте Яскраве Радіо!)http://www.vobu.com.ua/ukr/radio/

Інформаційні передачі

Новини за 26-11-2015

26.11.2015 17:55

"Людина Ранку"

Вже завтра нашою Людиною Ранку буде Лада Лузіна - виданта українська письменниця і журналістка. Запитаємо найцікавіше, тому не пропустіть! О 9:00 на Яскравому Радіо:)

#РанокНаСніданок #ЛюдинаРанку

Культурний проект

26.11.2015 17:55

"Через терни до зірок"

І от нарешті настала п'ятниця! День який сприяє піднесенному настрою та душевному теплу. А за для того, щоб настрій пдінявся ще більше до нас вранці завітає віртуозний український скрипаль із свіотовим Ім'ям, заслужений артист України - Василь Попадюк! Отож не пропустіть та слухайте об 11:00 "Через терни до зірок"

Музичні передачі

Новини за 25-11-2015

25.11.2015 18:02

"Людина Ранку"

Завтра нашою гостею на #ЛюдинаРанку буде акторка гумористичної студії "Мамахохотала"▼  - Аня Гресь▼ !
А ще, а ще Аня - модель! Ви вже розумієте, що буде цікаво?                </p>
                
                <p style= Соціальний проект

25.11.2015 18:00

"Через терни до зірок"

До на завтра у рубрику "Через терни до зірок" завітає молода українська співачка Міланія, яка розповість про свої перші кроки на українській сцені, та про свій творчий музичний стиль.

#РанокНаСніданок

Музичні передачі

25.11.2015 10:28

"Через терни до зірок"

Вже сьогодні до нас завітає Олександр Павлік син видатного артиста української сцени Віктора Павліка. Олександр розповість про свої останні виступи, про свої зйомки у новому фільмі та про своє улюбленне хоббі мотокрос! Тож не пропустіть сьогодні об 11:00 у рубриці "Через терни до зірок"!

Музичні передачі


<< Назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Вперед >>

До уваги українських виконавців!

        Яскраве Радіо проводить відбір композицій українських музичних талантів! Вважаєте себе талановитим, а свою музику цікавою, бажаєте заявити про себе, як музикант чи співак, на всіх просторах неньки України - відсилайте свої студійні записи на пошту nati-new@yaskraveradio.fm. Найкращі композиції будуть відібрані для ротації в нашому музичному ефірі. Будь яскравим разом з нами!

 

Розкажи правду країні!

        Шановні слухачі, в цей непростий час "Яскраве радіо" допоможе кожному з вас розповісти всій Україні про дійсну ситуацію у вашому місті, селищі, регіоні. Це будуть актуальні повідомлення від очевидців, із перших вуст. Аби поділитися достовірною інформацією про становище в країні, просто зробіть аудіозапис із вашою розповіддю про події та відправте його на електронну адресу news@yaskraveradio.fm або на скайп new-yaskraveradio. Аудіозаписи ми приймаємо цілодобово та гарантуємо, що всі вони, незалежно від якості, прозвучать в ефірі "Яскравого радіо".
Допоможімо правдою нашій країні!

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші друзі