«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » МВС роз’яснило порядок видачі дозволів на ввезення до України зброї

13.10.2010 09:30

Кількість переглядів 1011

МВС роз’яснило порядок видачі дозволів на ввезення до України зброї

Департамент громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України роз’яснив порядок видачі дозволів на ввезення до України зброї (лист від 20.07.10 р. № 10/4-5028).
Уповноважений орган нагадав, що Департаментом громадської безпеки видаються дозволи на право ввезення з-за кордону та вивезення з України вогнепальної, пневматичної, холодної зброї та боєприпасів до зброї, мисливського пороху, вибухових матеріалів міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям, господарським об'єднанням, а також іноземним фірмам на підставі міжурядових угод та договорів, юридичним і фізичним особам та іноземним громадянам (пп. 2.3.1 Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом МВС від 21.08.98 р. № 622).
При цьому Управління громадської безпеки, відділи громадської безпеки ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі видають зазначені вище дозволи лише громадянам України.


» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу