«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Мінфін привів до ладу декларацію із ПДВ та порядок заповнення ПН

22.06.2016 16:20

Кількість переглядів 7986

Мінфін привів до ладу декларацію із ПДВ та порядок заповнення ПН

Законотворці в декларацію із ПДВ унесли такі зміни:
  • виклали в новій редакції додаток 2 «Довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду». Тепер для розшифрування від'ємного значення, що фігурує в рядку 21 декларації із ПДВ, потрібно зазначити тільки місяць та рік його виникнення, а також суму. Тобто з таблиці додатка взагалі прибрали ІПН платника податку, та питання щодо того зникло само собою.
  • додаток 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» доповнили новою таблицею 2, у якій слід буде розшифрувати суми ПДВ, фактично сплачені в попередніх та звітному періодах постачальникам товарів/послуг або до Держбюджету України;
  • з таблиці 1 додатка 5 виключили рядки «300000000000» та «500000000000», а з таблиці 2 - рядок «усього за основною ставкою та ставкою 7%»;
  • примітку «*» додатка 9 привели у відповідність до норм ст. 209 ПКУ та виклали в такій редакції: «*Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника - звітний податковий період».

Окрім того, Мінфін привів у відповідність до ПКУ й порядок заповнення ПН у частині виписки зведених ПН на операції з постачання електричної та/або теплової енергії, вугілля та/або продуктів його збагачення, що мають безперервний або ритмічний характер постачання. Тепер він містить норму, аналогічну змісту п. 44 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ.

 

Наказ Мінфіну України «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» від 25.05.16 р. № 503.

До теми також читайте:

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу