«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Мінфін анонсував платникам ПДВ зміну додатків Д2 і Д9 та правил оформлення зведених ПН

29.03.2016 15:50

Кількість переглядів 6268

Мінфін анонсував платникам ПДВ зміну додатків Д2 і Д9 та правил оформлення зведених ПН

ДФС на своєму офіційному сайті оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України».  Зокрема, проектом наказу передбачено:

 

• унесення змін до форм податкової звітності із ПДВ (затверджених наказом Мінфіну України від 28.01.16 р. № 21). Зокрема, запропоновано:

 

— у назві графи 2 таблиці додатка Д2 до декларації із ПДВ слова «платник податку — покупець» замінити словом «постачальник».

 

— примітку «*» додатка Д9 до декларації з ПДВ викласти в такій редакції: «* Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника — звітний податковий період» (відповідно до п. 209.6 ПКУ ).

 

• унесення змін до п. 19 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну України від 31.12.15 р. № 1307, щодо визначення порядку складання зведених податкових накладних для платників податку, які застосовують касовий метод обліку згідно з п. 44 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ .

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймають упродовж одного місяця від дати його оприлюднення на адресу розробника:

 

— поштову: 04655, МПС, м. Київ-53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування;

 

— електронну: i.rochniak@sfs.gov.ua.

Зазначимо: аналогічні зміни вже пропонували у складі іншого проекту наказу Мінфіну України «Про затвердження Порядку визначення відповідності платника податку на додану вартість критеріям, зазначеним у пункті 200.19 статті 200 розділу V Податкового кодексу України, та внесення змін до деяких нормативно-правових актів з податку на додану вартість», про який ми повідомляли раніше.

 

 Інформація за даними офіційного сайта ДФСУ: http://sfs.gov.ua.

 

До теми також читайте:

 

Першоквітнева податкова накладна: без жартів — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 27 за 2016 р. на стор. 5

 

Який ІПН зазначати в колонці 2 додатка Д2 за імпортним від'ємним ПДВ  — у газеті «Все про бухгалтерський облік» 23 за 2016 р. на стор. 35

 

Приклади заповнення додатків ДС9 та ДС10 спецдекларації з ПДВ — у газеті «Все про бухгалтерський облік» 17 за 2016 р. на стор. 24

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу