«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Відомості з Держземкадастру: новий розмір адмінзбору та отримання за електронною заявою

29.03.2016 14:40

Кількість переглядів 2270

Відомості з Держземкадастру: новий розмір адмінзбору та отримання за електронною заявою

Кабінет Міністрів України затвердив нові ставки розміру адмінзбору за надання Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру відомостей із Держземкадастру. Зауважимо, що його ставки тепер прив’язано до розміру мінзарплати. Однак жодних новацій тут немає: Уряд нарешті привів свою постанову у відповідність з вимогами закону. Адже за отримання відомостей із Держземкадастру доводиться сплачувати за новими ставками ще із 01.03.16 р. Детальніше про це ми розповіли в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 11 за 2016 р., стор. 29. 

Тепер витяг із Держземкадастру, довідки, що містять узагальнену інформацію про землі (території), викопіювання з картографічної основи Держземкадастру, кадастрової карти (плану), довідку про осіб, які отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права в Держземкадастрі, засвідчену копію документа Держземкадастру та витяг із нього можна отримати за електронною заявою.

Паперову заяву можна також подавати адміністраторам центрів надання адміністративних послуг. Однак спершу такі адміністратори повинні пройти стажування у сфері земельних відносин та отримати доступ до відомостей Держземкадастру.

Подання заяви в електронній формі про надання витягу з Держземкадастру про об’єкт Державного земельного кадастру та оплату послуги з їх надання можуть здійснювати через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Тоді заявник управі отримати або паперовий (в обраному заявником центрі надання адміністративних послуг), або електронний витяг (його надішлють на електронну пошту, зазначену в заяві). Електронний витяг за юридичною силою прирівняно до паперового.

Витяг із Держземкадастру про земельну ділянку може видавати державний кадастровий реєстратор, адміністратор центру надання адміністративних послуг, уповноважена посадова особа виконавчого органу органу місцевого самоврядування.

Постанова КМУ «Деякі питання ведення Державного земельного кадастру» від 21.03.16 р. № 205. Чинна із 25.03.16 р.


Також читайте:

 

Інформація про власників нерухомості, землі й транспорту стала загальнодоступною!

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу