«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Коли зведена ПН може замінити ПН за щоденними підсумками

18.03.2016 11:10

Кількість переглядів 2262

Коли зведена ПН може замінити ПН за щоденними підсумками

Податківці зауважили, що за постійних зв'язків з особами  —неплатниками ПДВ, яким постачають товари/послуги за готівку два та більше разів на місяць на підставі відповідного договору (у ньому має бути визначено періодичність постачань та порядок оплати їх вартості), платник податку може скласти зведену податкову накладну в кінці місяця згідно з п. 201.4 ПКУ. Звісно, якщо попередньо не було складено податкових накладних на такі операції.

Нагадаємо: у загальному випадку в разі здійснення операцій із постачання товарів/послуг за готівку особам, що не зареєстровані платниками ПДВ, розрахунки за які проводять через касу/РРО або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника), такий постачальник може складати податкові накладні за щоденними підсумками операцій (якщо попередньо не було складено податкових накладних на ці операції).

Інформація за даними категорії 101.17 ЗІР: http://zir.sfs.gov.ua.


До теми також читайте:


Особливості складання податкових накладних за щоденними підсумками —  у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 4 за 2016 р. на стор. 26

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу