«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Якщо субвенції на погашення різниці в комунальних тарифах не відобразилися в СЕА ПДВ — звертаємося до фіскалів

12.02.2016 11:44

Кількість переглядів 5115

Якщо субвенції на погашення різниці в комунальних тарифах не відобразилися в СЕА ПДВ — звертаємося до фіскалів

Держказначейство України нараджує зацікавленим платникам ПДВ звертатися до ДФСУ щодо питань зарахування на електронні рахунки сум ПДВ, сплачених за результатами проведених розрахунків згідно з постановою КМУ від 04.06.15 р. № 375 «Питання погашення у 2015 році заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню» (далі — Постанова № 375).

Це спричинено тим, що станом на 27.01.16 р. до Казначейства не надійшли від ДФСУ коригувальні реєстри за формою, передбаченою чинною специфікацією взаємодії системи Казначейства із системами ДФСУ. Відповідно, суми ПДВ, сплачені за результатами проведених розрахунків згідно з Постановою № 375, не відображено в СЕА ПДВ.

Розрахунки в СЕА ПДВ здійснюють у порядку, установленому п. 9 Постанови КМУ від 16.10.14 р. № 569 «Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість».

Казначейська СЕА ПДВ працює в автоматичному режимі і передає до ДФС інформацію про стан рахунків у режимі реального часу (on-line).

Казначейство на підставі реєстрів ДФСУ здійснює усі операції з:

— відкриття/закриття рахунків у СЕА ПДВ;

— перерахування сум ПДВ із них;

— а також повернення помилково (зайво) сплачених коштів тощо.

Казначейство не пізніше ніж протягом наступного робочого дня від дати проведення розрахунків за Постановою № 375 надає ДФСУ інформацію щодо проведення розрахунків у розрізі платників податків.

На підставі цієї інформації ДФСУ має сформувати і не пізніше ніж наступний робочий день від дати отримання надіслати Казначейству коригувальні реєстри у межах залишку погоджених податкових зобов’язань платника податків, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав (але не більше за суми здійснених розрахунків).

У день отримання коригувальних реєстрів Казначейство зменшує залишок погоджених податкових зобов’язань платника податків, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав, які враховує Казначейство до виконання в повному обсязі, і повідомляє про це до ДФСУ.

ДФСУ на підставі інформації щодо зменшення залишку погоджених податкових зобов’язань платника податків збільшує суму поповнення його електронного рахунку на суму такого зменшення.

Починаючи із 11.12.15 р. Казначейство надавало ДФСУ інформацію про зараховані за попередній день суми ПДВ за результатами проведених розрахунків відповідно до Постанови № 375.
 
За інформацією офіційного веб-сайту Державної казначейської служби України: http://www.treasury.gov.ua.

Читайте також:

Новий порядок електронного адміністрування ПДВ   

Оновлено форми Витягів із системи електронного адміністрування ПДВ

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу