«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » В українському війську служитимуть іноземні легіонери

06.11.2015 09:41

Кількість переглядів 988

В українському війську служитимуть іноземні легіонери

Верховна Рада дозволила іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України (далі — ЗСУ). Відповідно, їм не загрожує кримінальна відповідальність за найманство.

Аби реалізувати свої наміри, їм потрібно звернутися до військкомату за місцем проживання. Цим легіонерам встановлюватимуть два місяці випробувального терміну.
 
Розмір грошового забезпечення легіонерів у ЗСУ аналогічний тому, що отримують контрактники — громадяни України. Проте на легіонерів у ЗСУ не поширюються гарантії, установлені Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.91 р. № 2011-XII.
 
Зауважимо: іноземці та особи без громадянства мають право займати посади, що підлягають заміщенню військовослужбовцями рядового, сержантського і старшинського складу. Отримати офіцерське військове звання вони зможуть лише після прийняття до громадянства України.

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства» від 06.10.15 р. № 716-VIII. Набрав чинності 05.11.15 р.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу