«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Як працює ПДВ-пільга при постачанні програмної продукції

15.10.2015 11:40

Кількість переглядів 2044

Як працює ПДВ-пільга при постачанні програмної продукції

Представники ДФС України нагадали: операції з постачання програмної продукції з переданням права власності на неї звільняються від обкладення ПДВ незалежно від того, чи постачають таку продукцію на матеріальних носіях, чи передають покупцеві іншим шляхом, у т.ч. і з використанням мережі Інтернет, електронною поштою або іншими засобами передачі інформації.

При цьому під дію пільги не потрапляють операції з постачання товарів (дисків, комп’ютерів) із записаним/установленим на них розтиражованим програмним забезпеченням. Як пояснюють контролери, таку операцію не можна розглядати як постачання програмної продукції (результат комп'ютерної програми).

Нагадаємо: у період з 01.01.13 р. по 01.01.23 р. для операцій із постачання програмної продукції запроваджено пільговий режим обкладення  ПДВ. До неї зараховують результат комп'ютерного програмування у вигляді операційної системи, системної, прикладної, розважальної та/або навчальної комп’ютерної програми (їх компонентів), а також у вигляді інтернет-сайтів та/або онлайн-сервісів; криптографічні засоби захисту інформації.


До теми також  читайте:
Платіж за комп'ютерну програму: як відобразити у ПДВшному обліку — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 82 за 2015 р. на стор. 16

Безкоштовно отримали в податковій ЕЦП та програму для відправлення звітності: чи є податкові доходи — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 1-2 за 2015 р. на стор. 35

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу