«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » ПН, складена в день анулювання ПДВ-реєстрації продавця, надає покупцю право на кредит

12.10.2015 08:00

Кількість переглядів 1340

ПН, складена в день анулювання ПДВ-реєстрації продавця, надає покупцю право на кредит

Фіскали роз'яснили: покупець має право на податковий кредит за податковою накладною (далі — ПН), що була оформлена продавцем у день анулювання його реєстрації як платника ПДВ.
 
Обов'язкові умови:
— цю ПН продавець повинен зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних у цей самий день;
— покупець повинен виконувати інші вимоги щодо формування податкового кредиту, визначені Податковим кодексом України (далі — ПКУ).

Фахівці ДФС упевнені: день анулювання реєстрації особи платником ПДВ є останнім днем його реєстрації як такого. А отже, у цей день така особа має право складати ПН.

При анулюванні ПДВ-реєстрації останнім звітним періодом є той, що починається з дня, який настає за останнім днем попереднього податкового періоду, і закінчується днем анулювання реєстрації (п. 184.6 ПКУ).

Пункт 184.7 ПКУ зобов'язує платника ПДВ визначити податкові зобов'язання не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника ПДВ (у випадках, передбачених цим пунктом ПКУ).
 
 
Читайте також:
ПДВ-анулювання: умовні постачання під час пільгових і оподатковуваних операцій — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 48 за 2015 р., стор. 26
Анулювання реєстрації платника ПДВ: визначаємо звичайну ціну — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 39 за 2015 р., стор. 13
Анулювання ПДВ-реєстрації в середині місяця: коли подавати останню декларацію — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 38 за 2015 р., стор. 49

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу