«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Українські активи в окупованому Криму показують у звітності за даними бухобліку

19.08.2015 11:24

Кількість переглядів 1148

Українські активи в окупованому Криму показують у звітності за даними бухобліку

Мінфін роз’яснив: підприємства (їхні структурні підрозділи), що знаходяться в окупованому Криму та/або на території проведення АТО (або їх відокремлене майно), проводять інвентаризацію тоді, коли буде безпечний та безперешкодний доступ уповноважених осіб до активів, первинних документів і регістрів бухобліку, в яких відображені зобов’язання та власний капітал цих підприємств. Таким суб’єктам господарювання потрібно буде провести інвентаризацію станом на 1 число місяця, що настає за місяцем, у якому зникли перешкоди для доступу, та відобразити її результати в бухобліку відповідного звітного періоду.

До проведення інвентаризації інформацію про активи, до яких немає доступу, у річній фінзвітності показують за даними бухобліку. Так само відображають у звітності зобов’язання і власний капітал, які не можна документально підтвердити через відсутність доступу до первинки та регістрів бухобліку.

Головні розпорядники бюджетних коштів разом із зведеною річною фінансовою та бюджетною звітністю повинні окремо подати зведену фінансову та бюджетну звітність розпорядників та одержувачів, які знаходяться на окупованій території.

Раніше, нагадаємо, Мінфін роз’яснював: об’єкти, які знаходяться на тимчасово окупованій території України, слід обліковувати у складі активів підприємства. При цьому потрібно оцінити негативний вплив змін в економічному та правовому середовищі, а також визнати втрати від знецінення цих активів.

 

Лист Мінфіну України «Щодо надання роз’яснення [про проведення інвентаризації підприємствами на тимчасово окупованій території України та у зоні проведення антитерористичної операції, відображення у бухгалтерському обліку операцій з передплати періодичних видань, терміни проведення передоплати при закупівлі за бюджетні кошти]» від 03.06.15 р. № 31-11420-08-10/18126
 

Також читайте:

- За затримку розрахунку при звільненні в зоні АТО роботодавці несуть відповідальність


- Інвалютні надходження від суб'єктів Криму підлягають обов'язковому продажу


- Як порахувати середній заробіток повторно мобілізованому працівнику
 

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу