«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Що зробити імпортеру, аби «імпортний» ПДВ збільшив реєстраційну суму

04.08.2015 11:22

Кількість переглядів 1467

Що зробити імпортеру, аби «імпортний» ПДВ збільшив реєстраційну суму

Спеціалісти ДФС України роз’яснили, як належить діяти імпортеру (декларанту), щоб сума ПДВ, сплачена при імпорті товарів, правильно відобразилась в системі електронного адміністрування ПДВ (взяла участь у розрахунку реєстраційної суми).

Декларанту при заповненні графи B митної декларації (на бланку єдиного адміністративного документа (МД)) додатково потрібно зазначити відомості про податковий номер (або про код ЄДРПОУ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, реєстраційний (обліковий) номер платника податків, що присвоює контролюючий орган) особи, котра претендує на податковий кредит.

Докладніше про це говориться в листі ДФС України від 15.12.14 р. № 15182/7/99-99-24-02-02-17 «Про відображення в митних деклараціях податкових номерів платників ПДВ».

 

За матеріалами офіційного порталу Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу по обслуговуванню великих платників http://officevp.sfs.gov.ua/
 

Читайте також:

Реєстраційний ліміт й операції з електронним рахунком — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 72 за 2015 р., стор. 8

Тонкощі заповнення митної декларації з нового року
 

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу