«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » На електронні ПДВ-рахунки заборонили накладати арешт і звертати стягнення

29.07.2015 16:20

Кількість переглядів 1793

На електронні ПДВ-рахунки заборонили накладати арешт і звертати стягнення

Електронне адміністрування ПДВ безперервно вдосконалюють. Цього разу законодавці потішили платників ПДВ такими нововведеннями.


На кошти на електронних рахунках платників ПДВ виконавча служба вже не зможе накласти арешт або звернути стягнення. На ці рахунки вже не поширюється дія Закону України «Про виконавче провадження» від 21.04.99 р. № 606-XIV (далі — Закон № 606).


А вимоги, сформовані виконавчою службою до 29.07.15 р. згідно із цим Законом, щодо коштів на електронних рахунках ПДВшників, уважаються анульованими.


Та коли раніше відповідно до Закону № 606 накладено арешт на гроші ПДВшників на електронних рахунках, то Казначейство повинно протягом 5 робочих днів його зняти.


Раніше проблему арешту ПДв-рахунків і звернення стягнення на кошти платників податків на цих рахунках ДФС і Казначейству доводилося вирішувати «у ручному режимі.

 

Закон України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податку на додану вартість» від 16.07.15 р. № 643-VIII
Набув чинності 29.07.15 р. (крім абзаців сьомого — одинадцятого пп. 3 п. 11 р. I (у частині застосування штрафних санкцій за завищення суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних), які набувають чинності з 01.08.15 р.).
 

Читайте також:
Адміністрування податків — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 3 за 2015 р., стор. 4
 

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу