«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Військовослужбовців звільнили від сплати відсотків по кредиту на житло

27.07.2015 14:11

Кількість переглядів 1470

Військовослужбовців звільнили від сплати відсотків по кредиту на житло

Уряд відкоригував Правила надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджені постановою КМУ від 05.10.98 р. № 1597. Завдяки правкам окремі категорії військовослужбовців звільнили від сплати відсотків по кредиту на індивідуальне будівництво житла в сільській місцевості.


Забути про кредитні відсотки можуть:
— військовослужбовці, а також подружжя, в якому чоловік (дружина) — військовослужбовець, що підтверджує копія військового квитка, — з початку і до закінчення особливого періоду;
— резервісти та військовозобов’язані, а також подружжя, в якому чоловік (дружина) — резервіст чи військовозобов’язаний, що підтверджує довідка військкомату чи військової частини про перебування на військовій службі, — з моменту призову під час мобілізації і до закінчення проходження служби в особливий період.


Цю категорію позичальників також звільнено від сплати пені за прострочення платежу по кредиту. Звісно, якщо вони (або їхні повнолітні члени сім’ї) звернуться з відповідною заявою.


Крім того, пеню не будуть нараховувати позичальникам, які зареєстровані та постійно проживають або переселилися з населених пунктів, на території яких проводилася АТО, чи розташованих на лінії зіткнення. Їм пеню не нараховуватимуть з 14.04.14 р. до завершення АТО.

 

Постанова КМУ «Про внесення змін до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» від 17.07.15 р. № 516. Набирає чинності з дня офіційного опублікування
 

Також читайте:


Довідники учасників АТО і переселенців із зони АТО


Змінено правила проходження військової служби в особливий період


Мін’юст збирає свідчення проти держави-агресора
 

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу