«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Кабмін вирішив фінансувати виплати переселенцям виключно через Ощадбанк

02.07.2015 10:00

Кількість переглядів 1777

Кабмін вирішив фінансувати виплати переселенцям виключно через Ощадбанк

Уряд вніс зміни до постанови КМУ «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» від 01.10.14 р. № 505. Основні нововведення такі.


По-перше. Для отримання щомісячної адресної грошової допомоги* уповноваженому представнику сім'ї переселенця треба:
- звернутися до установи уповноваженого банку (за фактичним місцем проживання (перебування) сім'ї), аби відкрити поточний рахунок, пред'явивши паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу;
- подати до банку, але на адресу органу соцзахисту населення відповідну заяву. Аби визначити дату, час та адресу подання заяви, уповноваженому представнику сім'ї переселенця достатньо звернутися до контакт-центру уповноваженого банку.
____________________________
* Мається на увазі і призначення грошової допомоги вперше,  і призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк, якщо її виплата раніше не здійснювалася через установи уповноваженого банку.


Уповноваженим банком, який відкриватиме та обслуговуватиме поточні рахунки, для зарахування грошової допомоги призначено ПАТ «Державний ощадний банк України». Він же прийматиме від уповноваженого представника сім'ї переселенця документи, необхідні для отримання грошової допомоги. Відкриватимуть такі поточні рахунки безоплатно.


Не пізніше трьох робочих днів з дня відкриття поточного рахунку відділення ощадбанку повинно надіслати заяву переселенця про призначення допомоги** з документами, що додаються до неї, органу соцзахисту населення. Цей пакет документів йому треба підкріпити супровідним листом, в якому зазначити реквізити поточного рахунку переселенця.

______________________________
** Чи заяву, в якій уповноважений представник сім'ї повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги.

 

Якщо відділення ощадбанку відправить заяву без усіх необхідних документів, орган соцзахисту населення направить представнику сім'ї переселенця повідомлення про перелік документів, які необхідно подати додатково.

По-друге. До заяви на отримання грошової допомоги, яку надають органу соцзахисту населення, треба буде додати:
1) копію свідоцтва про одруження, копії свідоцтв про народження дітей, засвідчені власним підписом уповноваженого представника сім'ї;
2) письмову згоду довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім'ї від інших членів сім'ї;
3) згоду на обробку персональних даних;
4) письмовий дозвіл на розкриття уповноваженим банком інформації, що містить банківську таємницю, щодо поточного рахунка, відкритого уповноваженому представнику сім'ї в установі банку.


Грошову допомогу на поточний рахунок сім’ї переселенця банк перераховуватиме протягом трьох (наразі – не пізніше двох) робочих днів після надходження коштів на рахунок від Мінсоцполітики України.

 

Постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України

від 1 жовтня 2014 р. № 505» від 15.06.15 р. № 427.

 

 

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу