«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Доходи військових та учасників АТО звільнили від військового збору

19.06.2015 14:30

Кількість переглядів 1799

Доходи військових та учасників АТО звільнили від військового збору

Верховна Рада України ухвалила зміни до Податкового кодексу України в частині звільнення від оподаткування військовим збором грошового забезпечення військових (законопроект № 2980).


Закон передбачає звільнення від оподаткування військовим збором грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб, які беруть безпосередню участь в АТО на період її проведення.


Нагадаємо: оподаткування грошового забезпечення військовослужбовців військовим збором спричинене тим, що в ПКУ не передбачено можливості виплати грошової компенсації збору, який утримується із суми забезпечення військових, як це визначено Порядком № 44* для податку на доходи.

__________________________
* Порядок виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, затверджений постановою КМУ від 15.01.04 р. № 44.

 

Інформація за даними офіційного сайту ВРУ: http://rada.gov.ua

 
Читайте також:
- Із грошового забезпечення військовослужбовців утримують військовий збір
- Як повернути помилково сплачений військовий збір

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу