«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » За бажанням військовослужбовців їхні щорічні відпустки можна буде об’єднувати за два роки

11.06.2015 10:00

Кількість переглядів 1471

За бажанням військовослужбовців їхні щорічні відпустки можна буде об’єднувати за два роки

Народні обранці, вкотре внесли зміни до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.91 р. № 2011-XII (далі – Закон про соцзахист військовослужбовців). Цього разу нововведення стосуються порядку, умов надання та тривалості відпусток військовослужбовців.


По-перше, у разі ненадання військовослужбовцям щорічних основних відпусток у зв’язку з настанням особливих періодів, передбачених п.п. 17 і 18 ст. 101 Закону про соцзахист військовослужбовців, такі відпустки надаватимуть у наступному році. У такому разі за бажанням військовослужбовців можна буде об’єднувати щорічні основні відпустки за два роки, але при цьому загальна тривалість об’єднаної відпустки не може перевищувати 90 календарних днів. Зазначені відпустки можуть бути надані декількома частинами (більше двох), без обмеження тривалості кожної з них.


По-друге, тривалість щорічної основної відпустки у році початку їх служби обчислюватиметься з розрахунку 1/12 тривалості такої відпустки за кожний повний місяць служби до кінця календарного року — для військовослужбовців, крім строковиків. Нагадаємо, що наразі вказана норма стосується всіх військовослужбовців-контрактників.


По-третє, за бажанням військовослужбовців, крім курсантів (слухачів) вищих військових навчальних закладів щорічна основна відпустка може надаватися їм частинами, не більше двох, за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 15 (наразі 24) календарних днів.

 

Закон України «Про внесення змін до статті 101 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 19.05.15 р. № 448-VIII. Набирає чинності з дня,

наступного за днем його опублікування.

 

Читайте також:
- Із грошового забезпечення військовослужбовців утримують військовий збір
- Служити й захищати по-новому: строки, умови, гарантії – у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 16 за 2015 р., стор.44.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу