«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Кабмін затвердив Порядок діяльності дитбудинків, переміщених з зони АТО

09.06.2015 12:20

Кількість переглядів 1393

Кабмін затвердив Порядок діяльності дитбудинків, переміщених з зони АТО

Кабмін України затвердив Порядок забезпечення діяльності прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, переміщених з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції.


Цей Порядок визначає також механізм виплати:
— державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки;
— грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу й прийомних сім'ях.


При переміщенні прийомної родини (дитячого будинку сімейного типу) з тимчасово окупованої території (району проведення АТО) на іншу територію, прийомним батькам слід звернутися в райсоцзабес за місцем прибуття.
При цьому потрібно подати заяву про видачу довідки про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території (району проведення АТО).


Протягом трьох робочих днів служба у справах дітей має відвідати цю прийомну родину (дитбудинок) і поінформувати Мінсоцполітики про їхнє переміщення.


Далі місцева держадміністрація повинна прийняти рішення про забезпечення функціонування прийомної родини (дитбудинку сімейного типу). Крім заяви підставою для цього будуть копії таких документів (за їх наявності):
— рішення про створення прийомної родини, дитячого будинку сімейного типу й влаштування в них дітей;
— свідоцтва про народження дитини;
— паспорта громадянина України.


Прийомні батьки (батьки-вихователі) укладають договір про забезпечення функціонування прийомної родини (дитбудинку сімейного типу) з органом, що прийняв таке рішення.


Уповноважені органі призначають (продовжують виплачувати) їм держдопомогу і грошове забезпечення згідно з нормами Порядку № 81*.

_________________________

* Порядок призначення й виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу й прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною», затверджений постановою КМУ від 31.01.07 р. № 81.

 

Порядок забезпечення діяльності прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, переміщених з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції, затверджений постановою КМУ від 04.06.15 р. № 356. Набуде чинності від дня офіційного опублікування.


Читайте також:
- Підтримка переселенців і їх потенційних роботодавців — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 33 за 2015 р., стор. 17
- Проїзд транспорту й перевезення вантажів у зону АТО — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 12 за 2015 р., стор. 13

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу