«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Середній заробіток, що зберігають за мобілізованим понад рік, оподатковують на загальних підставах

02.06.2015 11:20

Кількість переглядів 1413

Середній заробіток, що зберігають за мобілізованим понад рік, оподатковують на загальних підставах

Як відомо, за працівниками, які підлягають демобілізації, але продовжують військову службу за контрактом, місце роботи та середній заробіток зберігають більше ніж один рік. З приводу такого середнього заробітку фіскали роз’яснили: оскільки компенсації з бюджету за нього не передбачено, то і звільнення від оподаткування не працює. Тобто такі суми обкладають податком на доходи, військовим збором та єдиним внеском у загальному порядку.


Читайте також:
- Чи оподатковують середній заробіток мобілізованих працівників — в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 48 за 2015 рік, стор. 18.
- Компенсація середнього заробітку мобілізованих: алгоритм для роботодавця — в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 27 за 2015 рік, стор. 17.
- Як обчислити компенсацію відпускних мобілізованому працівнику  — в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 25 за 2015 рік, стор. 26.
- Чи включати мобілізованих до реквізиту «Працювало за трудовими договорами» ф. № 1ДФ —  в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 40 за 2015 рік, стор. 18.
- Повернення демобілізованого на роботу: дії роботодавця  —  в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 42 за 2015 рік, стор. 8.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу