«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Строковим призовникам посилили соцгарантії

15.05.2015 11:00

Кількість переглядів 1775

Строковим призовникам посилили соцгарантії

Парламент   ухвалив Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду», який посилює соцгарантії працівників, призваних на строкову військову службу.

Військовослужбовцям, зокрема, збільшено з 12 до 18 місяців тривалість надання гарантій щодо збереження місця роботи та посади. Крім того, удосконалено порядок надання компенсації з бюджету середнього заробітку на підприємстві (в установі, організації) таким працівникам.

Перелічені умови поширюються також і на працівників, які продовжують військову службу після демобілізації за контрактом. При цьому з бюджету середній заробіток  на підприємстві, де вони працювали, компенсуватимуть тільки у межах дії строку такого контракту.  

Крім того, прийнятий закон надає відстрочку від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності педагогічним працівникам з повною вищою освітою, основним місцем роботи яких є загальноосвітні навчальні заклади. Однак за умови їх повного навантаження на займаній посаді на весь період їхньої роботи за фахом.

Відповідні правки передбачені законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду» № 2079 до  Кодексу законів про працю України та Закону "Про військовий обов'язок і військову службу". 
 
За повідомленням офіційного веб-порталу Верховної Ради України: http://rada.gov.ua
 

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу