«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Коли повторно задекларувати від’ємний ПДВ, у бюджетному відшкодуванні якого було відмовлено при перевірці

08.05.2015 09:15

Кількість переглядів 1725

Коли повторно задекларувати від’ємний ПДВ, у бюджетному відшкодуванні якого було відмовлено при перевірці

Фіскали висловили свій підхід до ситуації щодо обліку від’ємних сум ПДВ, у бюджетному відшкодуванні яких платнику податку відмолено на підставі повідомлень-рішень за формами «В1» та «В3».

Нагадаємо:
— форма «В1» надсилається платникам податку, якщо за результатами перевірки заявлених сум ПДВ до бюджетного відшкодування було виявлено їх перевищення. У ній зазначають суму такого перевищення та підстави для її вирахування;
— форма «В3» надсилається, коли за результатами перевірки виявлено відсутність права на отримання платником ПДВ бюджетного відшкодування. У формі зазначають підстави такої відмови.

На думку податківців, суму перевищення, зазначену у повідомленні-рішенні «В1», платник податку не може зарахувати до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду. Також її забороняють враховувати і при розрахунку сум бюджетного відшкодування наступних періодів.

А ось суми ПДВ, у відшкодуванні яких було відмовлено  на підставі повідомлення-рішення «В3», платнику податку дозволили відобразити у рядку 20.3 зі знаком «+» декларації з ПДВ звітного періоду. Тобто йому надали  право скористатися в майбутньому таким від’ємним ПДВ, оскільки сума з рядка 20 бере участь у формуванні залишку від'ємного значення у рядку 21 декларації з ПДВ.

 

Інформація за даними категорії 101.18.01 ЗІР: http://zir.minrd.gov.ua

 

До теми також читайте:
- Податківці змінять показники ПДВ-даних у відомчій автоматизованій системі тільки після судового рішення
- ПДВ-пільга на ліки та медвироби: користуватимуться далеко не всі 
- Фіскали заборонили ПДВ-пільгу щодо брухту до 31.03.15 р.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу