«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Держава компенсуватиме витрати на зарплату працевлаштованих переселенців

26.03.2015 15:00

Кількість переглядів 2060

Держава компенсуватиме витрати на зарплату працевлаштованих переселенців

Роботодавцям, які прийматимуть на роботу зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб, компенсуватимуть витрати на оплату їх праці (у загальному випадку — за період, не більший  ніж 6 календарних місяців). Відшкодування проводитимуть за умови  збереження гарантій зайнятості такої особи протягом періоду, що у два рази перевищує тривалість виплати компенсації.


Крім того, працедавцям, які прийматимуть на роботу безробітних переселенців на термін не менше 12 місяців, компенсуватимуть витрати на перепідготовку та підвищення кваліфікації таких осіб. Ця компенсація здійснюватиметься в межах фактичної вартості навчання, але не перевищуватиме 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на дату оплати навчання.

 

Про деталі  здійснення такого фінансування дізнаємось із підзаконної нормативки, яку має розробити Кабмін.

 

Про те, як підтверджується статус внутрішньо переміщеної особи, можна дізнатись із матеріалу «Внутрішньо переміщені особи: статус і права», опублікованого  в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 112 за 2014 рік, стор. 15.

 

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб» від 05.03.15 р. № 245-VIII. Набирає чинності 27.03.15 р.

 

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу