«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » ПДВ — пільга при імпорті ліків для АТО поки не діє

12.03.2015 12:00

Кількість переглядів 1415

ПДВ — пільга при імпорті ліків для АТО поки не діє

 На думку фіскалів, звільнення від ПДВ імпорту й постачання в Україні ліків та медвиробів, призначених для надання медичної допомоги учасникам АТО (п. 32 підрозділу 2 р. ХХ Податкового кодексу України, далі — ПКУ),  діятиме з дати набрання чинності постановами Кабміну України, які затвердять відповідні переліки та обсяги імпорту даних товарів.


З 23.07.14 р. (дати набрання чинності Законом України від 01.07.14 р. № 1561-VII) на період проведення АТО (або запровадження воєнного стану) звільняються від ПДВ (п. 32 підрозділу 2 р. ХХ НКУ) ввезення і постачання в Україні:


— ліків та медвиробів відповідно до пп. «в» п. 193.1 ПКУ,  призначених для надання медичної допомоги особам, які в період проведення АТО (запровадження воєнного стану) одержали пошкодження здоров'я, в обсягах, визначених Кабміном України;
— ліків і медвиробів без держреєстрації й дозвільних документів для аналогічних цілей за переліком та в обсягах, установлених Кабміном України.
До затвердження Кабміном згаданих переліків та обсягів ввезення і постачання цих товарів обкладається ПДВ за ставкою 7% (пп. «в» п. 193.1 ПКУ).

 

За матеріалами підкатегорії 101.14.10 ЗІР ДФС України: http://zir.minrd.gov.ua


Читайте також:
- Чи подавати звіт про пільги з ПДВ при постачанні ліків і медвиробів - у газеті  «Все про бухгалтерський облік» № 12 за 2015 р., стор. 9

- Імпортний лікарський ПДВ - у газеті  «Все про бухгалтерський облік» № 65 за 2014 р., стор. 23 ;
- Як  заповнити  декларацію  постачальникам  ліків  і  медвиробів - у газеті  «Все про бухгалтерський облік» № 44 за 2014 р., стор. 33 .

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу