«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Учасників фондового ринку у Криму та зоні АТО перерахують та відмежують

11.03.2015 16:30

Кількість переглядів 1471

Учасників фондового ринку у Криму та зоні АТО перерахують та відмежують

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (далі — НКЦПФР) сформує список учасників фондового ринку у зоні АТО та тимчасово окупованій території.


Такий перелік торговців цінними паперами, компаній з управління активами, корпоративних інвестиційних фондів буде відкритим та розміщеним на веб-сайті НКЦПФР.


Їм радять змінити місцезнаходження, відкрити (перенести) спеціалізовані структурні підрозділи та/або відокремлені підрозділи із зони АТО та тимчасово окупованої території на територію України поза межами території АТО та тимчасово окупованої території.


А до моменту зміни місцезнаходження іншим учасникам фондового ринку рекомендовано утриматися від вчинення дій щодо укладання будь-яких правочинів щодо цінних паперів та інших фінінструментів за участю торговців цінними паперами та компаній з управління активами, які включені до такого переліку. А фондовим біржам — утриматися від приймання заявок на купівлю-продаж цінних паперів та інших фінансових інструментів, поданих учасниками біржових торгів, які не перереєструвалися із зони АТО чи Криму.

 

Рішення НКЦПФР «Рекомендації щодо запобігання порушень прав інвесторів та вжиття заходів з уникнення ризиків при провадженні професійної діяльності на території проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованій території» від 03.03.15 р. № 282. Набирає чинності від дня його офіційного опублікування.

 

Більше на тему:
- Бізнес-міграція: як перевести підприємство із зони АТО в інший регіон України

- Підприємство в зоні АТО: як уникнути санкцій за несплату податків

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу