«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Фінзвітність та інвентаризація у суб’єктів із Криму та зони АТО

31.12.2014 13:45

Кількість переглядів 1998

Фінзвітність та інвентаризація у суб’єктів із Криму та зони АТО

Уряд  доповнює Порядок подання фінансової звітності, затверджений постановою КМУ від 28.02.2000 р. № 419, нормами, що стосуються інвентаризації та подання фінзвітності підприємствами, розташованими на тимчасово окупованій території чи в зоні проведення АТО Ю, а також тими, які мають на таких територіях структурні підрозділи (відокремлене майно).

 

Зокрема, визначено:  якщо такі підприємства не можуть забезпечити безпечний та безперешкодний доступ до активів, первинних документів та облікових регістрів, то інвентаризації вони проводити не повинні. За таких обставин вони формують річну фінзвітність на підставі даних бухобліку.  В подальшому їм треба буде провести інвентаризацію станом на перше число місяця, наступного за місяцем відновлення доступу до активів та документів. Звісно, результати  такої інвентаризації треба буде відобразити на рахунках бухобліку у відповідному періоді.

 

Щодо звітування прописали: якщо роботу органу держстатистики чи Казначейства припинено або порушено через окупацію та/або проведення АТО, то підприємства подають фінзвітність після відновлення діяльності зазначених органів або ж подають її відповідним органам в населених пунктах, на території яких такі органи здійснюють повноваження в повному обсязі.

 

Також зафіксували, що розпорядники бюджетних коштів із тимчасово окупованої території та зони АТО можуть подавати фінзвітність розпорядникам вищого рівня без відмітки органів Казначейства про її відповідність даним обліку про виконання бюджетів.

 

Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку подання фінансової

звітності» від 29.12.124 р. № 718

Читайте також:
- Річна інвентаризація: стисло про головне — в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 113 за 2014 рік, стор. 9
- Інвентаризаційні нестачі та надлишки основних засобів: особливості обліку — в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 113 за 2014 рік, стор. 12
- Облік надлишків та нестач запасів, виявлених під час інвентаризації — в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 114 за 2014 рік, стор. 15

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу