«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Підприємства в зоні АТО проводитимуть інвентаризацію за безпечних умов

31.12.2014 12:35

Кількість переглядів 1920

Підприємства в зоні АТО проводитимуть інвентаризацію за безпечних умов

Мінфін вніс зміни до нормативно-правових актів з інвентаризації активів та зобов'язань. Зміни торкнулися підприємств які продовжують своє життя на тимчасово окупованій території та/або на території проведення АТО (або там перебувають їхні структурні підрозділи чи відокремлене майно).

Такі підприємства проводитимуть інвентаризацію  тоді, коли уповноважені особи отримають безпечний та безперешкодний доступ до активів, первинки і регістрів бухобліку, в яких відображені зобов'язання та власний капітал цих підприємств. Інвентаризацію проводитимуть станом на 1 число місяця, що настає за місяцем, у якому зникли відповідні перешкоди.

Окрім того, тепер дія Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затверджене Наказом Мінфіну від 02.09.14 р. № 879, розповсюджується також на банки.
Наказ Мінфіну України “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів з інвентаризації активів та зобов'язань” від 19.12.14 р. № 1214. Набирає чинності з дня офіційного опублікування
 
Також читайте:
- Інвентаризація при зміні керівника підприємства
- Про облік надлишків та нестач запасів, виявлених під час інвентаризації, читайте в № 114 газети "Все про бухгалтерський облік" за поточний рік.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу