«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Як студентам із зони АТО перевестися до інших ВНЗ

17.12.2014 14:10

Кількість переглядів 3451

Як студентам із зони АТО перевестися до інших ВНЗ

Фахівці Міносвіти надали роз’яснення щодо порядку переведення студентів, які числяться у ВНЗ, що знаходяться у зоні АТО, на тимчасове навчання до інших навчальних закладів.

Право на переведення мають:
— особи, які тимчасово допущені до занять у ВНЗ відповідно до розпорядження КМУ «Деякі питання організації 2014/15 навчального року в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій та Луганській областях» від 27.09.14 р. № 785;
— особи, які навчаються у ВНЗ,  що розташовані у Донецькій або Луганській областях, у яких внаслідок проведення АТО не проводиться навчання та які не переведені на територію, підконтрольну владі України;
— особи, які відраховані з ВНЗ, розташованих у Донецькій та Луганській областях на території проведення АТО, за власним бажанням протягом червня-грудня 2014 року;
— особи, які навчались у ВНЗ, що розташовані у Донецькій та Луганській областях на території АТО і в 2013/14 навчальному році знаходились в академічній відпустці, у т.ч. за медичними показаннями.

Студенти вищеперелічених категорій до 19.12.14 р. мають подати  на ім’я керівника ВНЗ, на навчання до якого вони хочуть перевестися, відповідну заяву. При цьому необхідно пред’явити паспорт або інший документ, що підтверджує особу, та надати копію документа заліковки (академдовідки). У разі відсутності останньої інформацію про навчання (рік, спеціальність, пільгові категорії та ін.) вказують у заяві, яку потім приймальна комісія перевіряє у Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Позитивний результат перевірки і буде підставою для зарахування студента до ВНЗ.

Отримати стипендії, не виплачені за червень-грудень 2014 року внаслідок проведення АТО, студенти-бюджетники зможуть у тому ВНЗ, до якого вони будуть зараховані.

Для нарахування стипендій або інших соцвиплат студентам з числа дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування у разі відсутності інших документів достатньо буде довідки з Єдиного реєстру даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. При цьому, якщо стипендіальна комісія не може прийняти рішення про виплату соцстипендії, у випадках, коли виникають сумніви щодо достовірності наданих даних, таким категоріям студентів може бути виплачена матдопомога.

Документи про вищу освіту та додатки до них студенти отримують після проходження держатестації у тому навчальному закладі, до якого вони тимчасово допущені до занять. При цьому у таких документах зазначають найменування ВНЗ, розташованого в Донецькій чи Луганській областях, та у якому навчалися такі студенти.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу