«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Тонкощі заповнення митної декларації з нового року

17.12.2014 09:40

Кількість переглядів 3265

Тонкощі заповнення митної декларації з нового року

У зв’язку  з впровадженням з 01.01.15 р. системи електронного адміністрування фахівці ДФСУ надали роз’яснення щодо особливостей заповнення митної декларації (далі – МД).

Зокрема, в ній необхідно буде зазначати додаткові відомості про податковий номер особи, яка претендуватиме на податковий кредит з ПДВ у розмiрi вiдповiдної сплаченої суми на митниці:
— у графі «В» МД на бланку єдиного адмiнiстративного документа;
— у графi «В» на паперовому примiрнику МД у рядку, в якому зазначено вiдомостi про сплату ПДВ, додатково у квадратних дужках;
— при декларуваннi товарiв за МД типiв "IMXXYY" (де "XX" - код вiдповiдного митного режиму, a "YY" - один з кодiв АА, ТК, ТФ, ТН, ЕА, ДР, ДТ, ДЕ, ДМ) з наведенням у першiй колонцi "Вид" графи 47 МД коду виду платежу "028", а в п'ятiй колонцi "Спосiб платежу" зазначеної графи одного з кодiв способу розрахунку "01", "02" або "99".

Крім того, у разі подання  додаткової декларацiї до МД або аркуша коригування, які передбачають повернення помилково та/або надмiру сплачених сум ПДВ, останні звірятимуть з  реєстраційною сумою, на яку платник має право зареєструвати податковi накладнi у ЄРПН, що обчислена за формулою п. 2001.3 Податкового кодексу України.

Якщо сума ПДВ, яка підлягає поверненню більша, ніж реєстраційна сума за формулою — це є пiдставою для вiдмови в оформленнi додаткової митної декларацiї або аркуша коригування. Відповідно, у такому випадку аби зареєструвати згадані документи платнику податку необхідно буде поповнити свій ПДВ-рахунок.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу