«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Як переселенцям із АТО платити за комунпослуги

10.12.2014 10:20

Кількість переглядів 1689

Як переселенцям із АТО платити за комунпослуги

Мінрегіон пояснив, як переселенцям із зони АТО, які тимчасово залишили свої домівки (далі – переселенці), оплачувати житлово-комунальні послуги.


По-перше, якщо у квартирі встановлено лічильники води чи теплової енергії, на думку Мінрегіону, переселенці не повинні мати жодних проблем з оплатою комунпослуг, оскільки вони фактично їх не споживатимуть і показання лічильників у їх квартирах дорівнюватимуть «0».


Споживачі, в яких немає лічильників, можуть тимчасово не сплачувати за комунпослуги за умови, якщо вони нададуть виконавцю послуг заяву та довідку з тимчасового місця проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, що підтвердить їх відсутність за місцем проживання. Враховуючи проблеми з поштовим зв’язком, Мінрегіон радить споживачам надсилати заяви на адресу виконавців за допомогою засобів електронного та телефонного зв’язку (електронна пошта, факс). До речі, схожу проблему ми розглядали у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 67 за 2014 рік на стор. 40.

По-друге, у Мінрегіоні зазначили, що послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій потрібно оплачувати в будь-якому випадку.


За їх словами, для цього необхідно:
- з’ясувати банківські реквізити підприємства - виконавця послуг (подивитись у договорі про надання послуг, отримати інформацію на сайті підприємства або за телефоном);
- сплатити кошти: через відділення  банків; через інтернет за допомогою платіжних карт; безпосередньо на підприємстві (у бухгалтерії або у відділах підприємства);
- обов’язково зберегти чек (копію квитанції про оплату).

 

По-третє, у зв'язку з бойовими діями на території міста Донецька тимчасово призупинено роботу Донецькстандартметрології і не проводиться держповірка лічильників гарячої води. Тож це підприємство не пред'являтиме штрафних санкцій до споживачів  за несвоєчасне проведення чергової держповірки лічильників починаючи з липня 2014 року до відновлення його роботи.

 

 

За інформацією офіційного веб-сайта Мінрегіону України: http://www.minregion.gov.ua

 

Читайте також:
- АТО — не перешкода для сплати єдиного внеску
- Нерухомість у зоні АТО - де реєструвати права на нерухомість
- АТ у зоні АТО: чи можна провести загальні збори не за місцем реєстрації АТ

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу