«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Облікова доля мобілізованої техніки

10.12.2014 09:00

Кількість переглядів 1763

Облікова доля мобілізованої техніки

Податківці пояснили, як передача об’єктів основних засобів для потреб АТО (в межах  виконання війсково-транспортного обов’язку) позначиться на податковому обліку підприємства. Так, нарахування амортизації на такі засоби припиняють з податкового місяця, наступного за місяцем їх виведення з експлуатації.

 

Після  повернення об’єкт заново вводять в експлуатацію, приймаючи для цілей амортизації вартість, що амортизувалась на момент його виведення з експлуатації (абз. 3 п. 146.15 ПКУ). А  нарахування амортизації за таким  об’єктом поновлюють з місяця, наступного за місяцем повторного введення в експлуатацію.

 

Також фіскальне відомство роз’яснило: компенсацію шкоди, завданої транспортним засобам внаслідок їх залучення під час мобілізації, не включають до  складу доходів платника податку.

 

Зверніть увагу: питання податкового і бухгалтерського обліку передачі основних засобів у виконання військово-транспортного обов’язку  всебічно розглянено в консультації «Облік мобілізації автотранспорту».

 

 

За матеріалами Загальнодоступного  інформаційно-довідкового ресурсу, підкатегорія 102.09.01:  http://zir.minrd.gov.ua

 

Читайте також:
- Авто мчить захищати Україну: чи  будуть ПДВ-зобов’язання — в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 97 за 2014 рік, стор. 5.
- Благодійна допомога для АТО: податку на доходи — стоп, податковим витратам  — зелене світло — в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 92 за 2014 рік, стор. 34.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу