«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Мінфін затвердив Реєстр волонтерів АТО

28.11.2014 09:10

Кількість переглядів 2368

Мінфін затвердив Реєстр волонтерів АТО

Мінфін України затвердив Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції (далі – Реєстр). У ньому мають зареєструватися особи, які на добровільних засадах збирають кошти, майно для відправлення в зону АТО та надання допомоги вимушеним переселенцям. Лише в цьому випадку таку допомогу звільняють від оподаткування податком на доходи.

З-поміж іншого, новоспечений документ передбачає, що ДФС створює та адмініструє Реєстр в електронній формі і щодекади оприлюднює його на своєму веб-сайті. Відомості про волонтерів АТО, що містяться в Реєстрі та не оприлюднюються, є інформацією з обмеженим доступом.

Для включення до Реєстру фізособа-благодійник подає до органу ДФС:
– заяву про включення/внесення змін до Реєстру волонтерів антитерористичної операції за формою № 1-РВ;
– оригінал та копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізосіб — платників податків, або сторінки паспорта, до якої внесено дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру, або сторінки паспорта, до якої внесено відмітку про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;
– довідки (довідку) про відкриття/закриття рахунка фізособою за формою № 4-РВ (додаток 4), що призначений для здійснення благодійної діяльності (крім рахунків, що були закриті до 21 листопада 2013 року).

Документи можуть бути подані особисто, поштою або через уповноважену особу. При цьому якщо фізособа подає документи особисто, то мусить пред’явити паспорт, поштою – надати копію паспорта.

Нагадаємо, що про особливості оподаткування благодійної допомоги для АТО ми писали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 92, стор. 34

Також читайте до теми:

Держслужбовцям дозволили збирати пожертви для армії
Нюанси надання благодійної допомоги учасникам бойових дій
Займаєтеся благодійництвом - потурбуйтеся про документи
Дислокація фіскалів: органи ДФС України переміщують із зони проведення АТО


Наказ Мінфіну України «Про затвердження Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції» від 30.10.14 р.  № 1089. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.


 

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу