«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » З’явилася оновлена версія Реєстру виданих та отриманих податкових накладних

31.10.2014 14:40

Кількість переглядів 6598

З’явилася оновлена версія Реєстру виданих та отриманих податкових накладних

Слідом за декларацією з ПДВ  та податковою накладною  Мінфін України оновив форму і порядок заповнення Реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі - Реєстр). У цілому новоспечений документ мало чим відрізняється від попереднього. Основні зміни стосуються такого.

 

По-перше, у шапці Реєстру зникло поле «Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість».

 

По-друге, у перший та другий розділи Реєстру додано дві графи, щоб відобразити постачання товарів, які оподатковуються за ставкою 7%.

 

По-третє, у розділі I Реєстру «Видані податкові накладні» в окремих графах потрібно вказувати товари/послуги, які не є об'єктом обкладення ПДВ чи звільнені від нього.

 

По-четверте, у розділі II Реєстру «Отримані податкові накладні» введено нову графу «Частка, що використовується в оподатковуваних операціях». Крім того, в окремих колонках виділені операції з придбання товарів/послуг, які підлягають оподаткуванню за ставками 20%, 7%, 0% та будуть використовуватися в оподатковуваних операціях.

 

По-п'яте, платники податку, які застосовують касовий метод, заносять до Реєстру податкову накладну та/або розрахунок коригування до податкової накладної у звітному періоді, на який припадає фактична дата компенсації. Крім того, при використанні касового методу до позначення виду документа додається літера «К».

 

По-шосте, бухдовідку, складену для коригування податкового кредиту, що виникає при здійсненні контрольованих операцій, у Реєстрі зазначають як вид документа «БО», до якого додають позначення у вигляді літер «КО». Наприклад, БОПНЕКО у разі віднесення до податкового кредиту сум ПДВ на підставі електронної податкової накладної.

 

Також нині пропонуємо до завантаження:

Податкова декларація з податку на додану вартість.

 

Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок.

 

Наказ Мінфіну України «Про затвердження форми Реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення» від 22.09.14 р. № 958. Набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу