«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Звільнений у зв’язку з призовом працівник може оскаржити відмову в поновленні на роботу

27.10.2014 10:50

Кількість переглядів 1923

Звільнений у зв’язку з призовом працівник може оскаржити відмову в поновленні на роботу

Держслужба України у справах ветеранів війни та учасників АТО надала роз'яснення щодо гарантії громадянам, призваним на військову службу під час мобілізації.


Так, якщо роботодавець відмовляється поновити на роботі мобілізованого працівника, звільненого у зв'язку з призовом, останній може звернутися за соціальною та правовою допомогою до військового комісаріату за місцем проживання або безпосередньо до суду.


Нагадаємо, з 1 квітня 2014 року вступив в силу Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації" від 27.03.14 р. № 1169-VII, нормами якого передбачено збереження місця роботи (посади), середнього заробітку на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності. Раніше призов на військову службу був підставою для звільнення.


Раніше ми вже писали, що звільнених у зв'язку з мобілізацією працівників потрібно поновити на роботі.


Також нагадаємо, що військовослужбовцям, призваним на військову службу під час мобілізації, виплачується грошове забезпеченняЗ його розмірами можна ознайомитись тут.

 

Роз'яснення Держслужби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції «Щодо забезпечення гарантій збереження за громадянами, призваними на військову службу під час мобілізації, робочого місця (посади) та середнього заробітку» від 16.10.14 р.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу