«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Як отримати статус учасника бойових дій воякам з АТО

09.09.2014 15:50

Кількість переглядів 3851

Як отримати статус учасника бойових дій воякам з АТО

Кабмін затвердив Порядок, який визначає процедуру надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції (далі - АТО), забезпеченні її проведення.
 
Статус учасника бойових дій отримають:
- військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, особам рядового і начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам МВС, Управління держохорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, які брали безпосередню участь та забезпечували проведення АТО, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення;
- працівники підприємств, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО в районах її проведення.
 
Власне, приймати рішення про надання статусу учасника бойових дій буде міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. Її створення поклали на плечі Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО. Одна з головних умов надання статусу учасника бойових дій – подання командиром військової частини (органу, підрозділу) або іншим керівником установи всіх необхідних документів, які б підтверджували безпосередню участь підлеглого у АТО. Це можуть бути: витяги з наказів, директив, розпоряджень, посвідчень про відрядження, журналів бойових дій, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, графіків несення служби, звітів, зведень, донесень, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень. Якщо ж командир або керівник не надали комісії всіх необхідних документів, особа яка приймала участь в АТО може це зробити самостійно. 
 
Співробітники в зоні АТО не виходять на роботу: дії роботодавця, читайте матеріал в № 81 газети “Все про бухгалтерський облік”.
 
Постанова Кабміну “Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення” від 20.09.14 р. № 413

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу