«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Затверджено соціальні нормативи, в межах яких можна претендувати на субсидію

08.09.2014 16:25

Кількість переглядів 3120

Затверджено соціальні нормативи, в межах яких можна претендувати на субсидію

Кабінет Міністрів України установив громадянам, які мають субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких надано пільги.
 
Наприклад, для користування послугами з газопостачання соціальні нормативи встановлено у такому розмірі: за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання — 6 куб.м на одну особу; якщо є газова плита, але відсутні централізоване гаряче водопостачання та газовий водонагрівач — 9 куб.м на одну особу; якщо ж є газова плита та газовий водонагрівач — 18 куб.м на одну особу. При цьому раніше норми споживання газу за цих умов становили 9,8; 18,3 та 23,6 куб.м на одну особу відповідно.
 
Зауважимо, субсидію для відшкодування оплати вартості житлово-комунальних послуг призначатимуть у розмірі соціальних нормативів користування відповідними послугами.
 
З правилами отримання житлової субсидії можна ознайомитися у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 3 за 2013 р., стор. 24.
 
Постанова КМУ «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» від 06.08.14 р. № 409. Набере чинності з 01.10.14 р.

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу