«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Де реєструвати права на кримську нерухомість

07.07.2014 10:30

Кількість переглядів 2453

Де реєструвати права на кримську нерухомість

Кабмін України постановив: держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, розташоване на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, здійснюють органи державної реєстрації прав Херсонської та Запорізької областей.
 
Це також стосується внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, ведення реєстраційних та облікових справ, вчинення інших реєстраційних дій щодо кримського нерухомого майна.
 
Нагадаємо, раніше Міндоходів повідомило, що кримські юрособи та фізособи – підприємці, що переїхали на материкову Україну сплачують податки, збори, єдиний внесок, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші обов'язки платників в областях та місті Києві.
 
Новації держреєстрації прав на нерухомість дізнаєтеся у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 12 за 2014 р., стор. 46, а продовження — у № 34 за 2014 р., стор. 14.
 
Постанова КМУ «Питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, яке розташоване на тимчасово окупованій території» від 02.07.14 р. № 226.  Набирає чинності з дня їх офіційного опублікування

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу