«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Куди кримським платникам сплачувати податки

23.04.2014 11:00

Кількість переглядів 2265

Куди кримським платникам сплачувати податки

Міністерство доходів і зборів України роз’яснило, юрособи та фізособи – підприємці на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, що переїхали на материкову Україну сплачують податки, збори, єдиний внесок, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші обов'язки платників в областях та місті Києві. 
 
Це здійснюють після взяття їх на облік органами доходів і зборів.
 
Нагадаємо, кримські юрособи та підприємці для зміни свого місцезнаходження або місця проживання звертаються до держреєстратора реєстраційної служби України в областях та місті Києві. Після отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі — ЄДР) щодо внесених змін органи доходів і зборів беруть на облік таких платників.
 
Якщо платники, які не включені в ЄДР, здійснюють перереєстрацію, вони подають відповідну заяву до органів доходів і зборів обраного регіону. На її підставі їх візьмуть на облік. 
 
Також фізособи, місцем проживання (реєстрації) яких є АР Крим та місто Севастополь, можуть одержати адміністративні послуги та реєстраційний номер облікової картки платника податків незалежно від реєстрації їх місця проживання чи перебування або відсутності такої реєстрації у будь-якому територіальному органі доходів і зборів.
 
Інформація з офіційного веб-сайту Міністерства доходів і зборів України (http://minrd.gov.ua)

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу