«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Порядок оформлення і подання скарг платниками податків

30.01.2014 16:25

Кількість переглядів 1909

Порядок оформлення і подання скарг платниками податків

Міндоходів затвердило Порядок, який визначає процедуру оскарження платниками податків податкових повідомлень-рішень або інших рішень органів доходів і зборів під час адміністративного оскарження (досудове вирішення спорів). Нагадаймо, що таке право платнику надає ст. 56 Податкового кодексу України.
Порядок майже повністю дублює свого попередника (наказ Держмитної служби України “Про затвердження Порядку оформлення, подання платниками податків скарг на грошові зобов’язання, визначені митними органами, та їх розгляду Державною митною службою України” від 18.04.11 р № 315). Отож, в Порядку мова йде про строки подання скарги платником, правила її оформлення та подачі, права платника при подачі скарги, строки та порядок її розгляду податківцями. Крім того в Порядку наведені варіанти можливих рішень останніх стосовно скарги платника та правила їх оформлення.
Наказ Міндоходів “Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду органами доходів і зборів” від 25.12.13р.  № 848. Набирає чинності з дня офіційного опублікування

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу