«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Новини » Податкову звітність можна формувати в Електронному кабінеті

19.12.2013 11:10

Кількість переглядів 1341

Податкову звітність можна формувати в Електронному кабінеті

Міндоходів України демонструє інформаційну новинку: кожний платник може облаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце, в якому фіксуватимуть всю інформацію про його розрахунки з бюджетом. При цьому, щоб скористатися такою послугою достатньо мати комп’ютер, підключений до мережі Інтернет. 
 
В Електронному кабінеті можна підготувати, заповнити і надіслати електронну звітність і відразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Ще одна зручність – податкову звітність подаватимуть одним пакетом, тобто декларацію з усіма додатками. На кожний прийнятий пакет документів надсилатимуть одну квитанцію про прийняття декларації. 
 
На цьому можливості сервісу не обмежуються: платник також зможе переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року. Граничні ж терміни подачі документів та сплати податків нагадає «Календар платника».
 
Увійти до Електронного кабінету можна за адресою: http://kpp.minrd.gov.ua, або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» на порталі Міндоходів, авторизувавшись за допомогою електронного цифрового підпису. Якщо ж такого ключа не маєте, то його можна отримати безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. Їх, на щастя, в Україні нараховується 104. 
 
За інформацією офіційного сайта Міндоходів України

» Інші новини

Текст новин можна використовувати тільки з обовязковим посиланням на сайт газети «Все про бухгалтерський облік»

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу