«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » » Публікації

Як відображати у ф. № 1ДФ придбання у фізособи хендмейду

До вашої уваги відповідь на запитання, яке нам поставив приватний підприємець. Його цікавило, чи потрібно під час придбання у фізособи хендмейд-виробів (шарфи, шапки та інші плетені речі) для подальшого продажу в крамничці утримувати із суми винагороди податок на доходи, а також як відображати такий дохід у ф. № 1ДФ?

№69 від 27.07.2016, Сторінка 18

Зарплатну виплату нараховано після звільнення: як показати у ф. № 1ДФ

У минулому році кільком звільненим працівникам помилково не нарахували компенсації за невикористані відпустки. У червні 2016 р. потрібні суми нарахували й виплатили. Як показати такі суми у ф. № 1ДФ за ІІ квартал — яку брати ознаку доходу та чи заповняти графи 6 і 7— відповість ця консультація.

№69 від 27.07.2016, Сторінка 17

Як заповнювати ф. № 1ДФ у разі смерті працівника

В консультації ми дали відповідь на запитання: як відображати зарплатню та дату звільнення померлого працівника у ф. № 1ДФ

№69 від 27.07.2016, Сторінка 17

Виплата премії після звільнення: як показати у ф. № 1ДФ

Із консультації ви дізнаєтеся, під якою ознакою доходу у ф. № 1ДФ відображають суми премії, нараховані звільненому працівнику.

№69 від 27.07.2016, Сторінка 16

Середній заробіток мобілізованих: яка ознака доходу у ф. № 1ДФ

З консультації ви дізнаєтеся, за якою ознакою доходу слід відображати у ф. № 1ДФ суми середнього заробітку, які роботодавці виплачують мобілізованим працівникам у 2016 р. відповідно до ст. 119 КЗпП. 

№69 від 27.07.2016, Сторінка 16

РРО-квартет: оновлені правила роботи з РРО, РК, КОРО
— Порядок реєстрації РРО
— Порядок реєстрації РК і КОРО
— Порядок опломбування РРО
— Порядок реєстрації валютного РРО

Коментований наказ Мінфіну України "Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій" від 14.06.16 р. № 547 затвердив чотири нових документа! Це — Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги); Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій; Порядок опломбування реєстраторів розрахункових операцій; Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти. Поговоримо про кожен з них докладніше.

№69 від 27.07.2016, Сторінка 8

1 млн грн без РРО: як контролюватимуть єдинників

До вашої уваги редакційний коментар постанови Уряду, якою визначено механізм здійснення контролюючими органами заходів податкового контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами — підприємцями) обсягу доходу, визначеного пунктом 296.10 ПКУ. Звідки податківці братимуть інформацію? Коли запрацює новий документ? Відповіді — саме для вас!

№69 від 27.07.2016, Сторінка 7

Фізособі не прийшла платіжка з податку на нерухомість: чи буде штраф

Станом на початок липня фізособа ще не отримала від податківців жодного повідомлення щодо сплати податку за нерухомість. Коли та в якому розмірі слід сплатити указаний податок? Чи оштрафують фізособу за спізнення зі сплатою? Відповіді — у нашій консультації.

№69 від 27.07.2016, Сторінка 6

Електронне адміністрування пального: для чого потрібно та як працює

Система електронного адміністрування реалізації пального — це платформа для обліку та контролю обсягів продажу пального в Україні. Усе для того, аби унеможливити тіньовий продаж (коли обсяги реалізації пального перевищують обсяги придбання). Сьогодні ми розповімо, у чому полягає ця система та як у ній усе працює. 

№70 від 29.07.2016, Сторінка 16

Акциз на пальне: не обпечіться!
Паливний акциз
— Хто платник паливного акцизу
— База оподаткування та ставка паливного акцизу
— Бухоблік паливного акцизу
— Як показати паливний акциз у декларації

На перший погляд здається, що паливний акциз — податок із дуже вузьким колом платників. Більшість думає, що цей вид акцизу стосується тільки АЗС. Та це далеко не так… У цій консультації ми й розповімо, як суб'єкту господарювання не обпектися на цьому досить підступному податку.

№70 від 29.07.2016, Сторінка 13

<< Назад | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Вперед >>

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу