«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer

Чи потрібно зараз вести реєстр податкових накладних

Із публікації ви дізнаєтеся, чи треба вести й подавати до податкової реєстр податкових накладних, які документи підтверджують податковий кредит. Також ми розповімо про санкції за неведення реєстру документів.

№32 від 06.04.2015, Сторінка 17

Платіжка для переказу ПДВ на електронний рахунок: нюанси заповнення

Як відомо, податкові зобов’язання з ПДВ, задекларовані в декларації з ПДВ за лютий 2015 р. (та наступні звітні (податкові) періоди), треба погашати з електронного рахунку, відкритого в Казначействі. Для того, щоб перекинути кошти з поточного рахунку платника на електронний ПДВ-рахунок в Казначействі потрібно подати банку відповідне платіжне доручення. Про всі тонкощі оформлення такого платіжного доручення ви дізнаєтеся із нашої консультації.

№28 від 25.03.2015, Сторінка 5

Вибір читачів
Бухоблік надходження та руху грошей на пдвшному електронному рахунку

З нового року в усіх платників ПДВ з'явився рахунок, відкритий контролерами в Казначействі. І, звісно, постало запитання: а який бухобліковий рахунок застосовувати для фіксації даних на цьому рахунку та відображення їх руху? Спеціально виділеного бухрахунку для цього немає. Тому ми з'ясували, який саме рахунок найбільше підійде.

№5 від 19.01.2015, Сторінка 47

Реєстрація податкових накладних та розрахунки з бюджетом у 2015 р.: Кабмін установив правила

(Коментар до постанови КМУ "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість від 16.10.14 р. № 569)

16.10.14 р. Уряд затвердив новий Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість. По суті, Порядок № 569 установлює всі ті норми, які були зафіксовані в повторному проекті на сайті ДФС. Змінилася лише структура документа: у ньому тепер немає окремих розділів, присвячених відкриттю і закриттю ПДВшних рахунків, особливостям реєстрації податкових накладних і розрахунків коригувань, розрахункам з бюджетом. І все-таки викладений в 27-ми пунктах і затверджений урядом порядок електронного адміністрування містить ідеї, які «запрограмувала» ДФС.

Постулати нового порядку електронного адміністрування ПДВ, а також правила його впровадження Ви зможете знайти в № 101, стор. 6

№101 від 03.11.2014, Сторінка 6

Окремі операції: зменшення суми компенсації, одержання нерезидентських послуг і пільгові постачання

Порядок електронного адміністрування ПДВ містить ряд новинок. Одна з них - незвичайні правила реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунку коригування, яка зменшує податкові зобов'язання постачальника та податковий кредит покупця. Також ми розберемо, як відіб'ється на стані поточного рахунку платника податків нарахування податкових зобов'язань і відображення податкового кредиту з ПДВ при отриманні послуг від нерезидента на митній території України. Нарешті, відповімо на питання: чи необхідно реєструвати податкову накладну на пільгову поставку?

№98 від 27.10.2014, Сторінка 11

Як реєструвати податкові накладні у 2015 р.

Кордон між старими і новими правилами адміністрування ПДВ пройде 01.01.15 р Одна з новацій: платнику ПДВ нададуть право внести податкову накладну до Єдиного реєстру податкових накладних, тільки якщо під операцію в системі електронного адміністрування «зарезервували» суму ПДВ. Як функціонуватиме механізм «резервування» і звідки дізнатися про суму ПДВ, на яку можна зареєструвати податкову накладну?

№98 від 27.10.2014, Сторінка 8

ПДВшний рахунок і його використання

Однією з родзинок нового порядку електронного адміністрування ПДВ, який запрацює в 2015 р, повинен стати ПДВшний рахунок. Його відкриють кожному платнику ПДВ, у тому числі і аграрію-спецрежимнику. У статті ми розповімо, де відкриють рахунок, як про нього дізнатися, звідки на рахунку з'являться гроші і на що їх можна витратити.

№98 від 27.10.2014, Сторінка 6

<< Назад | | Вперед >>

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу