«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » » Публікації

Чи потрібна ТТН продавцю, який доставляє товар за власний рахунок

Багато продавців зацікавлюють своїх покупців безкоштовною доставкою товару. Якщо при цьому продавець використовує власний автотранспорт, у нього обов'язково виникає запитання: чи потрібно йому оформлювати товарно-транспортну накладну? Відповідь ви знайдете у нашій консультації.

№80 від 31.08.2016, Сторінка 32

Коли та з ким укладати договори про повну матвідповідальність

Передбачена нормами трудового законодавства матеріальна відповідальність наступає для тих працівників, які своєю протиправною поведінкою завдали шкоди (збитків) роботодавцю. І якщо відповідний тягар у межах середнього заробітку може впасти на плечі будь-якого співробітника, то для притягнення до повної матвідповідальності потрібне дотримання певних передумов. Про них і поговоримо у цій консультації.

№80 від 31.08.2016, Сторінка 28

Собівартість виконаних робіт вища за їх продажну вартість: наслідки для ПДВ

У консультації автор розповідає про те, чи потрібно цьогоріч нараховувати додаткові податкові зобов'язання з ПДВ, якщо договірна вартість виконаних робіт менша за їхню бухоблікову собівартість.

№80 від 31.08.2016, Сторінка 27

Завжди актуальна готівка! Гарячі запитання серпня
— Відшкодування збитків готівкою: РРО vs ПКО
— Держреєстр РРО: точка неповернення — 11 березня
— Внесок до статутного фонду: яке готівкове обмеження діє

Особливості застосування касових апаратів під час оформлення готівкових розрахунків із клієнтами — хіт у рейтингу запитань читачів. Не приховуючи від вас правди, ми вирішили поділитись інформацією із ширшим колом зацікавлених читачів. Сьогодні з'ясуємо:
— чи треба отриману суму відшкодування збитків від крадіжки за рішенням суду проводити через РРО;
— чи класифікують суми, виплачені підзвітній особі за чеками РРО без реквізиту "Акцизний податок", як додаткове благо;
— чи діє готівкове обмеження щодо граничної суми розрахунків на внески до статутного фонду?

№80 від 31.08.2016, Сторінка 24

Отримали дивіденди від особи, яка не сплатила дивідендного авансу: що з прибутком (Коментар до листа Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики від 10.05.16 р. № 04-27/10-465)

У матеріалі розглянуто лист фахівців Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, який дає відповідь на запитання: чи залежить податково-прибутковий облік отримувача дивідендів від фактичної сплати об'єктом інвестування дивідендного авансу з податку на прибуток під час виплати цих дивідендів.

№80 від 31.08.2016, Сторінка 20

Складнощі з обчисленням ПДВ при отриманні авансу за пальне: податківці візьмуть по максимуму? (Коментар до листа ДФСУ від 22.07.16 р. № 15903/6/99-99-15-03-02-15)

Коментований лист — поки що поодинока спроба контролерів розтлумачити платникам ПДВ та роздрібного акцизу правила обчислення податків при реалізації пального.

№80 від 31.08.2016, Сторінка 18

Повернення на круги своя: податківці за нарахування ПДВ на компенсацію комунпослуг (Коментар до листа ДФСУ від 04.08.16 р. № 26595/7/99-99-15-03-02-17)

Компенсація комунальних послуг, земельного податку, податку на нерухомість стала топ-темою як для орендарів, так і для орендодавців. Причина цьому — несподівані роз'яснення податківців, у яких йшлося про ненарахування ПДВ на компенсаційні виплати орендодавцям. Наразі контролери відступили й частково змінили свою позицію. Її ми детально проаналізували в коментарі.

№80 від 31.08.2016, Сторінка 13

Запит від фінінспекції: чи обов'язково відповідати

Запити фінансової інспекції ніколи не викликали серйозних побоювань у керівників приватних компаній. Їхня логіка проста: не витрачаємо казенні кошти — нічого переживати. Однак не такі вже й невинні ці запити від держфінінспекторів, а їх ігнорування може потім вилитися хоч і в дрібні, але неприємності. Більше про це — у нашій консультації.

№80 від 31.08.2016, Сторінка 11

Кадрове діловодство у фермерському господарстві
— Які кадрові документи обов'язково потрібні фермерському господарству
— Оформлення кадрових наказів фермерського господарствам
— Штатний розпис фермерського господарства
— Ведення фермерським господарством трудових книжок працівників
— Ведення трудових книжок членів фермерського господарства

Там, де існують трудові правовідносини, себто взаємини роботодавця й найманого працівника, не обійтися й без кадрового діловодства. Не минає ця чаша й фермерські господарства, які потребують найму працівників. Про те, як реалізувати кадрове діловодство у щоденній роботі фермерського господарства, розповість наша консультація.

№80 від 31.08.2016, Сторінка 7

Хто складає та затверджує посадові інструкції

У цьому матеріалі ми з'ясували, на кого доцільно покладати складання посадових інструкції та хто їх затверджує. Також нагадали основні вимоги до побудови цього документа й з'ясували, чи передбачено відповідальність за його відсутність.

№79 від 26.08.2016, Сторінка 13

<< Назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Вперед >>

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу