«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Робота в Україні » Новини » Перестаньте робити 3 найбільших помилки під час пошуку роботи
ПЕРЕСТАНЬТЕ РОБИТИ 3 НАЙБІЛЬШИХ ПОМИЛКИ ПІД ЧАС ПОШУКУ РОБОТИ

На цій сторінці: Не дивуйтеся, якщо ви самі робите одну чи декілька таких помилок. Тепер ви зможете уникнути цього!
 
Вам, імовірно, знайома відома цитата, яку приписують Альберту Ейнштейну: «Робити знову і знову те саме і чекати різних результатів – це божевілля».
 
То  чому ж стільки претендентів, продовжуючи ту саму рутину, з оптимізмом очікують на дзвінок, дивуючись: чому тижні перетворюються на місяці? Якщо це схоже на ваш процес пошуку роботи, саме час внести зміни. Перестаньте робити найбільші помилки при пошуку роботи, які не дозволяють досягти успіху, на який ви заслуговуєте.

Ведення пасивного пошуку
 
Багато кандидатів переглядають сайти з оголошеннями про роботу і розсилають резюме невеликій кількості агентів. А потім сидять і чекають, коли станеться диво.
 
Цікаво, більшість претендентів на роботу вірить, що це завдання агента – знайти їм роботу. 
 
Робота агента – надати висококваліфікованого працівника для задоволення вимог свого клієнта. Його клієнт – це роботодавець, який приймає людей на роботу. Сайти з оголошеннями про роботу –  відмінна штука, але вони надають тільки частину можливостей на ринку, а кандидати змагаються за увагу із сотнями людей.
 
Навіщо чекати, поки щось саме трапиться? Натомість активно слідуйте за власними цілями, використовуючи різні методи, включаючи Інтернет, пошук і заочне спілкування, LinkedIn, банки вакансій, а також кадровиків.

Марний пошук
 
Бенджамин Франклін казав: «Якщо ти не будуєш планів, то поразка побудує їх за тебе».
 
Серія спонтанних незапланованих дій призведе до випадкових результатів. Без плану ви проґавите всі можливості. Визначте ваші цілі в кар'єрі й створіть план пошуку перспективної роботи, використовуйте Інтернет для доповнення списку контактів новими важливими пунктами та розміщуйте свою пропозицію на ринку.
 
Складайте денний план завдань для їхнього виконання. Визначайте тактики, які працюють, а також ті, які просто марнують ваш час. Оновлюйте план і досягайте успіху.

Ізоляція від світу
 
Згідно зі звітом CareerXRoads 2013 джерело нових досліджень щодо наймання на роботу — рекомендації інших співробітників. Пошук кандидатів на робочі місця серед родичів чи друзів дійсних або колишніх співробітників організації (зазвичай компанії-роботодавці виплачують співробітникам, за допомогою яких було знайдено нових працівників, спеціальну винагороду) – це спосіб пошуку нових співробітників № 1.
 
У звіті також сказано: пошук кандидатів шляхом розміщення оголошення про роботу теж важливий, але не настільки. 
 
Ці емпіричні дані підкреслюють необхідність вашої присутності в Інтернеті.
 
З ним ви завжди будете в курсі подій. Зможете допомагати іншим залишатися обізнаними про галузь чи компанію, а також, щойно почувши якусь новину, відразу ж її знаходити.
 
Почніть зі створення профілю в основних соціальних мережах, таких як LinkedIn і Twitter.
 
Виявляйте активність у професійних асоціаціях і громадських організаціях. Створіть мережу, яка виходитиме за межі професійних груп, включаючи спортклуби, некомерційні організації та релігійні громади.
 
Чим більше ви залучені, тим більшого досягнете в кар'єрі, при цьому надаючи допомогу іншим.

Висновок
 
Він полягає в тому, що коли ви повторюєте будь-що кожного дня, не досягаючи результатів, то прийшов  час змінити свій підхід. Створіть план для активного й послідовного пошуку роботи. Дійте самі, замість того аби чекати, поки з вами трапиться диво.

По матеріалам www.job-hunt.orgПошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу