«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Всі рубрики
Автотранспорт на предприятии
Акцизный сбор
Банковские услуги
Банкротство
Бухучет
Бюджетные учереждения
В зоне АТО
Валютные расчеты и ценности
Внешнеэкономическая деятельность
Военный сбор
Гостиница, ресторан, кафе (ГоРеКа)
Государственные закупки
Грязный сбор
Другие вопросы
Единый налог
ЕСВ и социальное страхование
ЖКХ
Земельные отношения
Земельный налог
Инвентаризация
Интеллектуальная собственность
Кадровое делопроизводство
Командировки
Местные налоги и сборы
Налог на недвижимое имущество
Налог на прибыль
Налог с доходов физлиц
НДС
Недвижимость
Неприбыльные организации
Операции с недвижимым имуществом
Оплата труда, индексация
Отпуска
Отчетность (статистическая, финансовая и налоговая
Патентование и лицензирование
Пенсии
Первичные документы
Проверки на предприятии
Производство
Ресурсные платежи
РРО, касса, расчеты
Сельское хозяйство
Соцобеспечение граждан
Страхование
Строительство
Таможенные вопросы
Торговля
Транспортное экспедирование, логистика
Транспортный налог
Трудоустройство инвалидов
Туристическая деятельность
Фиксированный сельхозналог
Ценные бумаги
Частное предпринимательство
Эконалог
Юридические вопросы

ЧИ СПЛАЧУВАТИ ПОДАТОК ЗА ЛЮМІНІСЦЕНТНІ ЛАМПИ
Підприємство після використання люмінесцентних ламп передає їх на утилізацію іншій юрособі. Чи потрібно при списанні непридатних люмінесцентних ламп сплачувати екоподаток?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 25.03.2014
Відповідь редакції на це питання

ЧИ ПОВИННА БЮДЖЕТНА УСТАНОВА СПЛАЧУВАТИ ЕКОПОДАТОК, ЯКЩО Є ДОГОВОРИ НА ВИДАЛЕННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЮ ВІДХОДІВ
Бюджетна установа уклала договори на вивезення твердих побутових відходів та утилізацію люмінесцентних ламп. Крім цього, без укладення договорів на утилізацію ця установа списує шини, масла моторні, тосол, акумулятори та ін. Чи потрібно їй сплачувати екологічний податок у кожному із цих випадків?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 29.07.2011
Відповідь редакції на це питання

ЧИ Є ПОДАТКОВИМ АГЕНТОМ З ЕКОЛОГІЧНОГО ПОДАТКУ ОПТОВИЙ ТОРГОВЕЦЬ ПАЛИВОМ, ЯКЩО ЙОГО ПОСТАЧАЛЬНИК УЖЕ СПЛАТИВ ЦЕЙ ПОДАТОК
Наше підприємство здійснює оптову торгівлю паливом (бензин, дизпаливо, газ). Чи є ми податковим агентом з екологічного податку, якщо його вже сплатив наш постачальник, зазначивши суму екологічного податку в переданих нам первинних документах? Чи треба також і нам виділяти окремим рядком у первинних документах суму екологічного податку, що була сплачена нашим підприємством?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 17.05.2011
Відповідь редакції на це питання

ВІДХОДИ ТА ПАЛИВО У ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ: ЯК ОБКЛАСТИ ЕКОЛОГІЧНИМ ПОДАТКОМ
Діяльність нашого фермерського господарства пов’язана, зокрема, з використанням дизпалива сушильним агрегатом та виникненням таких відходів як зношені шини, використані акумулятори, пакувальні матеріали від засобів захисту рослин, збуртований у межах та за межами села гній, а також гній, що був унесений у грунт, мертві відходи від очистки зерна. Чи обкладаються все це екологічним податком та за якими ставками? Чи необхідно застосовувати коефіцієнти відповідно до п.п. 246.4 та 246.5 Податкового кодексу України? Чи зобов’язане господарство брати ліміт на викиди забруднюючих речовин?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 16.05.2011
Відповідь редакції на це питання

ЧИ ТРЕБА ПЛАТИТИ ЕКОПОДАТОК ПІДПРИЄМСТВУ, ЩО НАДАЄ ПОСЛУГИ ЗІ ЗБИРАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ВІДХОДІВ
Наше підприємство надає послуги зі збирання та зберігання відпрацьованих люмінесцентних ламп. Прийняті відпрацьовані лампи тимчасово зберігаються на нашому складі й у міру накопичення передаються спеціалізованому підприємству для їх подальшої утилізації. Чи є наше підприємство платником екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях або об'єктах?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 04.05.2011
Відповідь редакції на це питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу