«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Всі рубрики
Єдиний податок
ЄСВ та соціальне страхування
Інвентаризація
Інтелектуальна власність
Інші питання
Автотранспорт на підприємстві
Акцизний збір
Банківські послуги
Банкрутство
Брудний збір
Будівництво
Бухоблік
Бюджетні установи
В зоні АТО
Відпустки
Відрядження
Військовий збір
Валютні розрахунки та цінності
Виробництво
Готель, ресторан, кафе (ГоРеКа)
Державні закупівлі
Екоподаток
ЖКГ
Звітність (статистична, фінансова та податкова)
Земельні відносини
Земельный податок
Зовнішньоекономічна діяльність
Кадрове діловодство
Місцеві податки і збори
Митні питання
Неприбуткові організації
Нерухомість
Операції з нерухомим майном
Оплата праці, індексація
Патентування й ліцензування
ПДВ
Пенсії
Первинні документи
Перевірки на підприємстві
Податок з доходів фізосіб
Податок на нерухоме майно
Податок на прибуток
Працевлаштування інвалідів
Приватне підприємництво
Ресурсні платежі
РРО, каса, розрахунки
Сільське господарство
Соцзабезпечення громадян
Страхування
Торгівля
Транспортне експедирування, логістика
Транспортний податок
Туристична діяльність
Фіксований сільгоспподаток
Цінні папери
Юридичні питання

Чи може охоронець здавати виторг до банку
Наше підприємство уклало договір про касове обслуговування з банком (розташований далеко від нас). Підкажіть, будь ласка, чи можна доручити відвозити виторг до банку нашому охоронцю? Якщо так, то як це правильно документально оформити?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 20.05.2016
Відповідь редакції на це питання

Членські й цільові внески до профспілкової організації: коли потрібен РРО
Наша профспілкова організація приймає готівкою цільові членські внески на придбання путівок. Чи можемо ми працювати без РРО?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 18.04.2016
Відповідь редакції на це питання

Товарний чек без штампа продавця: чи можна додавати до авансового звіту
Наше підприємство закуповує будівельні матеріали в підприємців першої й другої груп. Вони надають нам пакет документів: виписки, свідоцтва й товарні чеки. Однак власне чеки часто бувають без штампа, тільки з підписом продавця. Скажіть, будь ласка, чи можемо ми брати такі товарні чеки в роботу?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 25.03.2016
Відповідь редакції на це питання

Посадковий талон тільки в один бік: компенсуємо та утримуємо податки
Наш співробітник їздив у відрядження за кордон. Авіапереліт оплатили безготівково (корпоративною карткою). Після повернення колега склав авансовий звіт, до якого підколов серед іншого посадковий талон лише в один бік (другий він загубив). Підкажіть, чи буде частина шляху, на яку немає посадкового талона, додатковим благом співробітника? Чи потрібно утримувати які-небудь податки?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 30.03.2016
Відповідь редакції на це питання

Передання товару без довіреності на отримання ТМЦ — чи варто хвилюватися

Наш покупець не надав довіреності на отримання ТМЦ під час передання йому товару, а у видатковій накладній немає його коду ЄДРПОУ, натомість її підписана та позначено штампом контрагента-покупця. Які наслідки для нашого підприємства?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 19.02.2016
Відповідь редакції на це питання

Обігрівач для адмінкабінету: чи буде податковий кредит
Наше підприємство придбало обігрівач для обігріву адмінкабінету. Чи потрапляє сума ПДВ, зазначена в податковій накладній на обігрівач, до податкового кредиту? Чи потрібно писати наказ і як сформулювати виробничий характер використання обігрівача? Яка думка із цього приводу ДПА?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 25.12.2015
Відповідь редакції на це питання

ПДВ за товарами, використаними в необ'єктних операціях
Наше підприємство частково використовує придбані товари, за якими було відображено податковий кредит, в операціях, місце постачання яких знаходиться за межами території України згідно з п. 186.2 ст. 186 р. V ПКУ. Чи потрібно в такому разі нараховувати «умовні» податкові зобов'язання? Якщо так, то який тип причини зазначати в податковій накладній?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 10.11.2015
Відповідь редакції на це питання

Відрядження членів наглядової ради: оформлюємо документи
Ми знаємо, що для відрядження співробітників слід видавати відповідний наказ. Підкажіть, будь ласка, якими документами треба оформлювати відрядження членів наглядової ради?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 15.10.2015
Відповідь редакції на це питання

Виправлення помилок в податковій накладній
Оформили ПН на оплату 05.06.15 р. Юрособа вчасно не надала ПДВ-реквізити ,тому ПН зареєстрована як «Неплатник» з типом 02. 03.07.15 р. юрособа звернулася за ПН надавши реквізити. Як правильно оформити РК в такому випадку із збереженням для юрособи податкового кредиту?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 18.09.2015
Відповідь редакції на це питання

Автотранспортне підприємство: як оформлювати розрахунки готівкою
Наше підприємство здійснює пасажирські перевезення на приміських і міжміських маршрутах. Водій продає в салоні квитки й заповнює Книгу обліку розрахункових операцій. Чи потрібен нам РРО в таких випадках:
— оприбуткування виручки від водія до каси підприємства;.
— оприбуткування грошей за оренду приміщення;
— видача (повернення) фінансової допомоги.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 30.07.2015
Відповідь редакції на це питання

Чи обов'язково на дорожньому листі ставити підписи механіка і медпрацівника
На підприємстві не передбачено посад водія, механіка та медпрацівника. Директор на автомобілі підприємства
їздить самостійно. Чи необхідно оформляти подорожні листи? Чи можна їх оформляти без підпису механіка та медпрацівника?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 29.04.2015
Відповідь редакції на це питання

Вартість доставки в рахунку-фактурі: чи можна округляти

Чи можна в рахунку-фактурі зазначати округлену вартість доставки?

 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 24.11.2014
Відповідь редакції на це питання

Як у рахунку-фактурі відображати вартість товару і його доставки
Питання: Чи можна в рахунку-фактурі зазначати окремим рядком вартість товару й окремим — суму його доставки?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 24.11.2014
Відповідь редакції на це питання

Займаєтеся благодійництвом - потурбуйтеся про документи
Які документи потрібно оформляти при наданні благодійної допомоги?Какие документы нужно оформлять при оказании благотворительной помощи?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 24.10.2014
Відповідь редакції на це питання

Виручка від структурного підрозділу: заповнюємо касові документи
Підкажіть, будь ласка, як правильно заповнити касову документацію (прибуткові та видаткові касові ордери) у ситуації, коли структурний підрозділ приймає готівку від підприємств, потім гроші інкасують в головну касу, а наступного дня здають в банк? Чи можна деякі рядки у касових документах лишати вільними?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 07.10.2014
Відповідь редакції на це питання

ПОСЛУГИ БАНКУ В РЕЄСТРІ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ: ПІДСТАВА
Підкажіть, будь ласка, на підставі якого документа в Реєстр виданих та отриманих податкових накладних включають послуги банку - виписки банку чи бухгалтерської довідки?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 31.07.2014
Відповідь редакції на це питання

ІПН У ПОДАТКОВІЙ НАКЛАДНІЙ ДЛЯ ПОЗНАЧЕННЯ ПОКУПЦЯ — НЕПЛАТНИКА ПДВ
Який ІПН зазначати в податкових накладних, виписаних на суму перевищення звичайної ціни над фактичною (тип причини «01»), щоденних підсумків (тип причини «11»), у разі використання виробничих товарів у негосподарській діяльності (тип причини «13»)?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 28.05.2014
Відповідь редакції на це питання

ЧИ МОЖЕ ПОЛЕ «№» ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ БУТИ ПРОКРЕСЛЕНИМ (СТОЯТИМЕ ЗНАК «—»)
Чи може бути знято податковий кредит, якщо поле «№» податкової накладної буде прокреслено (стоятиме знак «-»)?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 28.05.2014
Відповідь редакції на це питання

ВИД ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ДОГОВОРУ В ПН ПРИ УСНІЙ ДОМОВЛЕНОСТІ
Який вид цивільно-правового договору вказувати в графі податкової накладної, у разі якщо договір укладено в усній формі?

У відповіді враховано норми законодавства станом на 28.05.2014
Відповідь редакції на це питання

ЯК ВИЗНАЧИТИ СУМУ БЮДЖЕТНОГО ВІДШКОДУВАННЯ
Податкові зобов'язання з ПДВ в декларації за жовтень становлять 20000 грн, податковий кредит із ПДВ за жовтень становить 15000 грн, рядок 20.2 декларації за вересень становить 15000 грн. Маємо намір заявити на бюджетне відшкодування в жовтні. Як визначити (може, потрібно визначати пропорцію), яка частина із 10000 ПДВ є оплаченою, якщо в вересні були як імпортні поставки, так і купівля товарів, робіт та послуг вітчизняного постачальника (деякі вітчизняні товари ми оплатили у вересні, а деякі - у жовтні, а деякі - тільки у листопаді)? Наведіть, будь ласка, числовий приклад.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 27.05.2014
Відповідь редакції на це питання

<< Назад | 1 | 2 | 3 | Вперед >>

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу